BIKTIM ARTIK

EnderKaanII

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeş ***** açsalar gene bişi dememde yani bıktırıyo insanlar bi servere girdim adam bana kit yemek veriyo adamlar kit yemeğin üstüne dalıyo resmen sonra verin lütfen diyom rehber mute atıyo geri vercem diyo adam tpa atıyorum öldürüyolar (serverde tpa tuzagı yasak) adamlar resmen soğutuyo oyundan nese zaten oyun kasıyo zor gelişiyom artık yeni bilgisayar alınca mcsg oynarım hepinize teşekkürler
Bu tür sunucularda oynama. Basit. Çünkü bu tür sunucular tam bir emek hırsızı. Bu sunuculardan kaçın, kaliteli sunucularda oyna.
Bu arada MCSG'ye kaçmaya çalışsan bile orada da yeni bir oyun modu türüyor (survival).

KakashiCZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeş ***** açsalar gene bişi dememde yani bıktırıyo insanlar bi servere girdim adam bana kit yemek veriyo adamlar kit yemeğin üstüne dalıyo resmen sonra verin lütfen diyom rehber mute atıyo geri vercem diyo adam tpa atıyorum öldürüyolar (serverde tpa tuzagı yasak) adamlar resmen soğutuyo oyundan nese zaten oyun kasıyo zor gelişiyom artık yeni bilgisayar alınca mcsg oynarım hepinize teşekkürler
o rehberler abi işte bizim sw dede öle rehber var adam claim atmayı bilimoy a*k kodumun rehberi

EnderKaanII

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
o rehberler ***** işte bizim sw dede öle rehber var adam claim atmayı bilimoy *** ******* rehberi
1-) Hakaretlerini beğenmedim.
2-) Rehber konusunda alımları iyi yapmaları gerekir. Gereksiz yere başıboş bir rehber alınırsa sonuç dediğin gibi olur.
3-) Hakaretli konuşmaları sansürledim.

KakashiCZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
1-) Hakaretlerini beğenmedim.
2-) Rehber konusunda alımları iyi yapmaları gerekir. Gereksiz yere başıboş bir rehber alınırsa sonuç dediğin gibi olur.
3-) Hakaretli konuşmaları sansürledim.
1) ve tek olan :D hakeretin güzelimi olur ? hakaretimi beğenmemen normal bende seğmem ama zorla söletiyolar