Rise Of Realms MMORPG | PROJE İPTAL EDİLMİŞTİR

mojjo04

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
kapalı beta hala devam ediyormu ?? ediyorsa nası kaydolcaz

OrllandO

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
kapalı beta hala devam ediyormu ?? ediyorsa nası kaydolcaz
Kapalı beta henüz açılmadı, en yakın zamanda sizlerle olacak. Buradan kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Şunu belirtmeden geçmeyeyim, kabul edileceğiniz kesin değildir o yüzden size %100 oynayabilirsiniz gibi bir garanti veremem.

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
45 YIL sonra;
-Toruunuuuğmm, bu gün Rise of Realğms Acılcağktııı .

-Yok dide diha açiymadi

:D

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
45 YIL sonra;

-Yok dide diha açiymadi

(140 yıl sonra mezardan seslenir) ;
Torunumun torununun hortlağının torunuuuuu...
Dayszz of realğms açıldı mığğğğ
-Yok hortlak daha 672 yıl varrr.

(Şaka amaçlıdır bekliyorum ben.) (Anime sunucusu yapıyorum zaten ben 4 aydır bitmedi sizin neler çektiğinizi biliyorum bundan dolayı.)

Son düzenleme:

Enderiatus

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
45 YIL sonra;

-Yok dide diha açiymadi

Bence Hiç açılmıyıcak :)
anlaşilan 15 gün tatilde acilcak :D
Serverin geniş çaplı olması,6000x6000 (Belki daha fazla) sadece görünen kısım (dungeonlar vs hariç) olması,tüm kodlamarın RoR Ekibi tarafından özenle hazırlanması ve bunların kendi aralarında test edilmesi (en ufak bir hataya daha tenezzül vermiyorlar) ve daha sayamadığım birçok şey var.Ama burada yazdığınız bu sözler (belki espiri ama bu yapılan bir saygısızlıktır) ekibin morelini bozmaktadır ve daha geç açılmasına sebep olacaktır.Bu ekipteki çoğu kişi tanınmış kişiler,yetenekli kişiler ve alanında uzmanlaşmış kişiler.Bir bildikleri var demekki ki açılmıyor.Çünkü size direkt olarak Türkiye'de belki de olmayan bir MMoRPG sunmaya hazırlanıyor.Her şey gününde açılacak diye bir şey yok.Mutlaka ufakta olsa aksilikler çıkabiliyor ve çoğu kişinin yaptığı gibi "Amaaan boşver kimse çakmaz bol bol vip satarız hatayı görürlerse de söveriz banlarız" tarzında bir düşüncede değiller.Yani anlıyacağınız açıldıgında her ne kadar beklemiş olsanız bile deyecektir...

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Serverin geniş çaplı olması,6000x6000 (Belki daha fazla) sadece görünen kısım (dungeonlar vs hariç) olması,tüm kodlamarın RoR Ekibi tarafından özenle hazırlanması ve bunların kendi aralarında test edilmesi (en ufak bir hataya daha tenezzül vermiyorlar) ve daha sayamadığım birçok şey var.Ama burada yazdığınız bu sözler (belki espiri ama bu yapılan bir saygısızlıktır) ekibin morelini bozmaktadır ve daha geç açılmasına sebep olacaktır.Bu ekipteki çoğu kişi tanınmış kişiler,yetenekli kişiler ve alanında uzmanlaşmış kişiler.Bir bildikleri var demekki ki açılmıyor.Çünkü size direkt olarak Türkiye'de belki de olmayan bir MMoRPG sunmaya hazırlanıyor.Her şey gününde açılacak diye bir şey yok.Mutlaka ufakta olsa aksilikler çıkabiliyor ve çoğu kişinin yaptığı gibi "Amaaan boşver kimse çakmaz bol bol vip satarız hatayı görürlerse de söveriz banlarız" tarzında bir düşüncede değiller.Yani anlıyacağınız açıldıgında her ne kadar beklemiş olsanız bile deyecektir...
Konumu düzenledim. Bilgi verdiğin için saol.

(140 yıl sonra mezardan seslenir) ;
Torunumun torununun hortlağının torunuuuuu...
Dayszz of realğms açıldı mığğğğ
-Yok hortlak daha 672 yıl varrr.

(Şaka amaçlıdır bekliyorum ben.) (Anime sunucusu yapıyorum zaten ben 4 aydır bitmedi sizin neler çektiğinizi biliyorum bundan dolayı.)

(Konu yazmışım; mesaj olacaktı.)

OrllandO

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar şunu duyurayım bu gün içerisinde betaya kabul edilenlerin E-Posta adreslerine şifreleri, IP adresi gelecektir ve açılış zamanı. İlginiz ve sabrınız için teşekkür ediyorum.

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aslında Bundan 1 ay önce "Sanırım Okul Açılmadan Açarız" denmişti.1 Ay Geçti bence bir hata Bukadar Sürmemeli.Ama Bide Daha Kapalı Beta Bunun Betasıda var :/