Altın Provanas >[1.16.5-1.20.2]< Towny & Survival & Skyblock & Tekblok & Faction & SkyPvP >[oyna.provanas.com]<

MJW97

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dün Bende Girdim Sunucuya güzel pluginleri var lag kasma sorunuda görmedim , oyuncu marketi olması iyi warp sayısını azaltılıp server marketi kaldırılırsa bana göre daha kaliteli survival sunucu olur , öneride de bulunabilirim mesaj atarsanız.

Ahmetreyiz18

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İsim:Ahmet Topuz
Aktif olarak seçiceğiniz bölüm: Rehber
Tecrübeleriniz:Daha Önce Server kurmuşluğum var nerdeyse bütün plugin komutlarını bilirim zaten bana yararayan essentials olduğu için işim kolay
Günlük online süresiniz:8 saat en az en fazla 14
Sizden küçük birine karşı nasıl davranırsınız: Onu kardeşim gibi görürüm ve na küfür veya kötü bişi öğretene hiç acımam bunu söleyim sonuçta bunn da bi terbiyesi var
Yapılarınızın resim linki (Sadece builder için):
Bilmemiz gereken başka bir şey varsa buraya yazınız: Bu arada serverde baya küfür görüorum rehberin umrunda deil +18 konuşuolar küçük çocular öğrenipbunu okulda arkadaşlarınıa sölüolar ve küçük çocuklara kafa tutp onlara laf satılıolar bldiğiniz çocuk küfürbaz oluyor saygı kalmıyor çocukta

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
İsim:Ahmet Topuz
Aktif olarak seçiceğiniz bölüm: Rehber
Tecrübeleriniz:Daha Önce Server kurmuşluğum var nerdeyse bütün plugin komutlarını bilirim zaten bana yararayan essentials olduğu için işim kolay
Günlük online süresiniz:8 saat en az en fazla 14
Sizden küçük birine karşı nasıl davranırsınız: Onu kardeşim gibi görürüm ve na küfür veya kötü bişi öğretene hiç acımam bunu söleyim sonuçta bunn da bi terbiyesi var
Yapılarınızın resim linki (Sadece builder için):
Bilmemiz gereken başka bir şey varsa buraya yazınız: Bu arada serverde baya küfür görüorum rehberin umrunda deil +18 konuşuolar küçük çocular öğrenipbunu okulda arkadaşlarınıa sölüolar ve küçük çocuklara kafa tutp onlara laf satılıolar bldiğiniz çocuk küfürbaz oluyor saygı kalmıyor çocukta
Alındınız, oyuna girince görevlilerden birine yaz.[DOUBLEPOST=1411292642,1411251736][/DOUBLEPOST]Güncel.

MBD-Provanas

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
26 Eylül Cuma'dan itibaren sunucumuzdaki /warp market kullanıma kapatılacaktır ve yerine oyuncu market alanları kullanılacaktır. Yapmak için zaman kolladığımız bir şeydi, artık oyuncu market alanlarımız geliştiği için uygulama kararı aldık.

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
Boss sistemi eklenmiştir.[DOUBLEPOST=1411560211,1411487901][/DOUBLEPOST]güncel.

Stailer08

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İsim:Eren
Aktif olarak seçiceğiniz bölüm:Rehber
Tecrübeleriniz:Çoğu sunucuda Usta rehber oldum. Tabii ki kendi sunucumuda açtim fakat farkli nedenlerden dolayi kapattik.
Günlük online süresiniz:4-5 saat
Sizden küçük birine karşı nasıl davranırsınız:Küçükken nasil hissediyorsam onu hatirlayarak davranirim. Etkilenecegi sözlerden kaçinirim.

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
İsim:Eren
Aktif olarak seçiceğiniz bölüm:Rehber
Tecrübeleriniz:Çoğu sunucuda Usta rehber oldum. Tabii ki kendi sunucumuda açtim fakat farkli nedenlerden dolayi kapattik.
Günlük online süresiniz:4-5 saat
Sizden küçük birine karşı nasıl davranırsınız:Küçükken nasil hissediyorsam onu hatirlayarak davranirim. Etkilenecegi sözlerden kaçinirim.
Alındınız.[DOUBLEPOST=1411639881,1411583081][/DOUBLEPOST]Güncel.

Emredestans

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Başvuru formu (Rehber, Reklamci, Mimar, Moderator)
İsim:Emreasdasdasdda
Aktif olarak seçiceğiniz bölüm:Rehberlik
Tecrübeleriniz(cat) Server Da Rehberlik Yaptım
Günlük online süresiniz:3-4 Saat

Kenijey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başvuru formu (Mimar, Moderator)
İsim: Kenijey
Aktif olarak seçiceğiniz bölüm: Builder
Tecrübeleriniz: Beni bilen bilir... (GloriaCraft, AvianaTR ...)
Günlük online süresiniz:4-5 Saat

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
Başvuru formu (Mimar, Moderator)
İsim: Kenijey
Aktif olarak seçiceğiniz bölüm: Builder
Tecrübeleriniz: Beni bilen bilir... (GloriaCraft, AvianaTR ...)
Günlük online süresiniz:4-5 Saat
Dostum Mimarlık için build fotoğraflarını koyman gerekiyor. Başvuru taslağında bilgiler yazıyor.[DOUBLEPOST=1411806025,1411759618][/DOUBLEPOST]Güncel

MBD-Provanas

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Market ufaltıldı sadece bulması imkansıza yakın olanlar ve satış yaparak para kazanacağınız ürünler bırakıldı. :)

Kenijey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dostum Mimarlık için build fotoğraflarını koyman gerekiyor. Başvuru taslağında bilgiler yazıyor.[DOUBLEPOST=1411806025,1411759618][/DOUBLEPOST]Güncel
build fotoğraflarım yok serverlarda kayboldu gitti hepsi... dediğim gibi beni bilen bilir, beğenmezsen atarsın...
çok mühim değil zaten, istemiyorsan gelmem sıkıntı yok