Başka sunucularda reklam yapan acınası insanlar - HubTurk

ByEmre939

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
HACKER abiLER KLAVYE ERKEKLİGİ YAPARAK ADAM MI OLDUGUNU ZANNEDİYORSUN SEN BEN SANA NE DEDİM KLAVYEDE YAZDIGIM HERSEYİ SANA SOLERİM DEDİM abi NOLDU CAGRI ALINCA SUSTUN YA YAVRUM KONUSAMADIIN O KADAR LAF SOYLEMİSTİN TABİ CAGRI GELİNCE YUSUF YUSUF :D :D

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
Haha :D Sadece bizim servere girip reklam atanların servelerine reklam atarız

30 kisilik sunuculari birak buyuk sunucularda dahi reklam yapmiyoruz. Bizim sunucuda reklam yapmadan once veya sonra sizin sunucuda reklam yapmadik. Ayrica siz bizim sunucuda reklam yaptiginiz siralar 30-40 kisiydiniz inkar etmeyin. Neyse.kimseyle dusman olmak istemem. Artik yapilan reklamlari pek takmiyirum

MemduhB

Yeni skype: memduhb12941
En iyi cevaplar
0
Haha :D Sadece bizim servere girip reklam atanların servelerine reklam atarız bu 1. ! 2. ise aldığımız reklamcılardan bir kaç tanesi atmış olabilir böyle bir şey olduğunda bana ulaşabilir özür diler anlaşabilirdik + olarak Medet özür dilerimi en son size attığımız 70 kişi farkından hala konuşabiliyorsan yüzsüzlüğün bu kadarı ve 3MİR denen abi bir daha server açma önce bir büyü sonra server yönetmeyi öğren. Öncelikle Adam olun başka serverlere rakip olmaya çalışmayın herkes baksın dalgasına ama Türklerde böyle bir özür dilerimlik var herkesi kendine rakip zannediyorsunuz benim için rakip vs.. bir şey yoktur dostum olan birçok kaliteli hub server sahibi arkadaşlarım var hepsiyle iyi geçiniyoruz sadece şu aptal Winter Gamers denen kendini Hacker zanneten abi Medetinde Allah cezasını bir gün verir hadi bana eyvallah siz anca kendinizi başkalarından büyük görün bakın çorbanıza.
70 kişi farkı qW:Q:WQ:c gel bi bak +200 online 100 online fark atıyoruz abisi :D

Rapizona

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
10 Server her birinde 20 kişi al sana 200 kişi bumu kaliteli server ?[DOUBLEPOST=1411329105,1411328946][/DOUBLEPOST]10 tane server almışsın gelmişsin 100 online fark diyorsun bizde 4 server varken sizde 6 server vardı fark attık be hala konuşabiliecek kadar bencilmisin ?[DOUBLEPOST=1411329293][/DOUBLEPOST]Acınacak haldesiniz Memduh ve tayfası A:SDAS:

InfusionCoder

HTML CSS PHP Coder| MrCezmi| TeamCezmi
En iyi cevaplar
0
Winter Network sizi ezer geçer

-killy22 GoldVip

HUAWEI Y320-U10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MemduhB

Yeni skype: memduhb12941
En iyi cevaplar
0
10 Server her birinde 20 kişi al sana 200 kişi bumu kaliteli server ?[DOUBLEPOST=1411329105,1411328946][/DOUBLEPOST]10 tane server almışsın gelmişsin 100 online fark diyorsun bizde 4 server varken sizde 6 server vardı fark attık be hala konuşabiliecek kadar bencilmisin ?[DOUBLEPOST=1411329293][/DOUBLEPOST]Acınacak haldesiniz Memduh ve tayfası A:SDAS:
Okul varken +150 online konuşmaya gerek yok.

ByEmre939

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
@EndToast Suan Yok Ama 1 2 Ay İcerisinde Online Olucak Profosyonel Faction Sunucu Olarak

Forumİmamı

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
benim felsefem : reklam yapanın swye git nie yaptın de adam sanane deri seqercraft mı ne ole demişti bana