MassiveMine | Minigames Sunucusu (ARTIK CRACK)

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bilmiyorum, şuanlık ta ilgilenmiyorum zaten online sayısıyla.

~кiηqмєη22~

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Güzel sunucuya benziyor işallah Türkiyeyi iyi temsil edersiniz :)

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DellBoyM

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Reklam ver bugün sw güzel oynamayı düşünüyorum

<<AveraL>>

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Servere girdimde elime ne pusula nede jet geldi + portala geliyorum içinde bekliyom bekliyom ışınlamıyor ?

Edit: Serverden 2-3 kere çıkıp girdim düzeldi :D :D Server süper ama online yok :p

Nipper

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Crack ?¿? Sana uzun bir zaman dilimi olmuştur sormuştum ve premıum yapacağınızı söylemiştin. Sonra sunucuyu açtınız girdim felan her şey çok güzel ve düzenliydi. Neden crack'e çevirdiniz. Oyuncu elbet yakında gelecekti. şu an gelecek kişiler bile gelmeyecek. Keşke başta sadece Türkiye'ye hizmet verseydiniz crack olsaydı. Daha sonradan premıuma geçip goloballaşabilirdiniz. Neyse uzun lafın kısası crack olmamalıydı sunucu. Sunucu güzel herhangi. Bir eksiği yok.

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Crack ?¿? Sana uzun bir zaman dilimi olmuştur sormuştum ve premıum yapacağınızı söylemiştin. Sonra sunucuyu açtınız girdim felan her şey çok güzel ve düzenliydi. Neden crack'e çevirdiniz. Oyuncu elbet yakında gelecekti. şu an gelecek kişiler bile gelmeyecek. Keşke başta sadece Türkiye'ye hizmet verseydiniz crack olsaydı. Daha sonradan premıuma geçip goloballaşabilirdiniz. Neyse uzun lafın kısası crack olmamalıydı sunucu. Sunucu güzel herhangi. Bir eksiği yok.
Teşekkürler.

I

Iskekorowakurwa

Ziyaretçi
Arkadaşlar, Craftoloji Crack açacağını söyleyip Premium açmıştı, MassiveMine yetkilileri ise kesin bir şey söylemeyeceklerini, duruma göre karar alacaklarını açıklamıştı.. Bu kadar kaliteli sunucuyu nerede gördünüz de aşağılıyorsunuz? Bir düşünün bakalım bu kadarını yapabilir misiniz? Laf atmadan önce bir durum değerlendirmesi yapın, empati kurun, bilgilenip eleştirin.. Kurusıkı gibi boş boş laf atıp durmayın..

I

Iskekorowakurwa

Ziyaretçi
Zaten kendi görüşlerimle açmadım ben bu sunucuyu forumun istekleriyle nasıl bir sunucu istediklerine hitab ederek açtım. [Daha açılmadı hala yapılıyor :) Daha iyi olması için elimizden geleni yapıyoruz.]
Sunucunuzu zamanında ben de desteklemiştim, iyi olacağına inanıyorum fakat bu sunucunun da sizden eksik kalır yanı yok.. Kendinizden küçük görüp aşağılamanız size bir şey kazandırmaz..