OyunVadisi - play.oyunvadim.com - 1.7.2 - 1.7.5 - P4/P5 Boss Sistemi - Arena - Minigames -

cansimsek457

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere henüz bugün açılan olan serverimizi anlatacağım.
Serverimizde
P4-P5 Boss sistemi vardır bu bosslardan adındanda belli olduğu için p4-p5 set düşmektedir.
Serverimiz
bugün açılmış olup rekoru +30 oyuncudur serverimiz 50 slotludur.
Serverimizdeki warpların %60'ı bize aittir serverimize gelip "ben bunu gördüm,çalıntı yapmışlar" diye laga luga yapmayın lütfen!
Serverimizde günlük otomatik hediyeler verilmektedir . Spawn'daki sandıktan bu hediyelerinizi alabilirsiniz.
Serverimiz bugün ilk açılış günü olduğundan eventlerimizde daha önce görmediğiniz veya duymadığınız bir event yaptık. Peki neydi bu event ?
Bugün yaptığımız eventte Vip kartı 1 adet , 50K Para kartı 1 adet , ve diğer sıradan bildiğimiz diamond ve yemek eventidden yaptık.

Serverimizin kapanma tarihi henüz belli değil ama ilk günden viplik satışımız oldu o yüzden şuanlık kapanma gibi bir risk yok.

ORMANIMIZ KALEDEN DIŞARI ÇIKINCA PVP FULL AÇIK

LAPİSİMİZ OYUN GECE OLDUĞU İÇİN BÖYLE

BANKA SİSTEMİ OYNADIĞINIZ DAKİKAYA GÖRE SİZE PARA VERİR

AFK ODASI DİLERSENİZ GELİP BURANIN İÇİNDE DURABİLİRSİNİZ.

BİR NEVİ MARKET

PİXEL ART

ARSANIZDA BİTKİ EKMEK İSTERSENİZ BURDAN TOHUM ALIN

BU BİR SÜPRİZ GİRİN VE BAKIN

MCDONALS DİLERSENİZ BURDANDA YEMEK ALABİLİRSİNİZ ( BURASI BİRAZDAHA UCUZ )

BAŞLADIĞINIZ YER SPAWN BU VERDİĞİM FOTOĞRAFLARIN HEPSİ SPAWN'DA

BİLGİ 1

BİLGİ 2

UÇAK İÇİNDE GEZEBİLİRSİNİZ /warp LİSTESİNDEN BULUN

VE MARKETİMİZ 4 AYRI BÖLÜMDEN OLUŞMAKTADIR

spellhydro45 [ KURUCU ]
FakeLookRS [ ADMİN ]
Dinnerbone [ ADMİN ]

İP : play.oyunvadim.com
Sürüm : 1.7.2

sasaliger

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
beyler sw ye girmeyin tavsiye etmiyorum kanıtımda var adam pvp arenada oyundan çıkıyor gmye hakkımı isterim diyorum s.g diyor sövüyor bune iş şimdi adam arkadaşı ya tam ölürken oyundan çıktı itemleride gitmedi işte görüyosunuz

cansimsek457

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
beyler sw ye girmeyin tavsiye etmiyorum kanıtımda var adam pvp arenada oyundan çıkıyor gmye hakkımı isterim diyorum s.g diyor sövüyor bune iş şimdi adam arkadaşı ya tam ölürken oyundan çıktı itemleride gitmedi işte görüyosunuz
Oyunda İsminizi alabilir miyim ? Ve birde kanıtınızı ? Oyunumuzda böyle bir şey söz konusu bile olamaz!

Dragonite24

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ben Kurucu spellhydro45 Öncelikle hayırlı akşamlar . Serverimizde hile kullanıcıları mevcut olabiliyor ben geldimmi temizliyorum elimden geldigi kadar peki acaba bu bizim serverimize olan kin beslememenin sebebi serverimize gelip Kurucu alım varmı yok dememize rağmen alım varmı alım varmı vip ver gibi kelimeler kullanmasaydın eğer s.g gibi bi cevap almazdın veya insan gibi olayı anlatabilirdin ki serverimizi kötülemek için lütfen yorum atmayın hayırlı akşamlar[DOUBLEPOST=1411160386,1411160249][/DOUBLEPOST]İyi Günler Hayırlı akşamlar