HEROTÜRK REZİLLİĞİ / KANDIRMA

pmmedya

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar, HEROTÜRK sunucusu bizim plugin paketimizi kullanıp kendisi yapmış gibi milleti kandırıyor fazla bişi demicem alttaki videoyu izleyiniz :)

SafaAltugTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Not: HeroTürkün Kurucuları bu videodan sonra ana bacı bize sövdüler. Bizede beddua ettiler bu onların seviyesini gösterir. Eğer kendiniz bi işi beceremeyecekseniz niye sv kuruyorsunuz

DamRISH

Donuts :3
En iyi cevaplar
0
Yani Yaptıkları Cidden Ayıp bir şey ... Başkalarının Hakkını Yemek En Adice Davranışlardan Biri ... Hele Emek Hırsızlığı Daha Beter Tabi En Önemli Sebebide İnsanların İyi Niyetinin Ortadan Kalmış Olması

Son düzenleme:

SafaAltugTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yani Yaptıkları Cidden Ayıp bir şey ... Başkalarının Hakkını Yemek En Adice Davranışlardan Biri ... Hele Emek Hırsızlığı Daha Beter Tabi En Önemli Sebebide İnsanların İyi Niyetinin Ortadan Kalmış Olması
Katılıyorum[DOUBLEPOST=1411133382,1411133340][/DOUBLEPOST]Bu Plugin Paketini Yapmak Tüm Yazımı almıştı

MonsterTime

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
LÜTFEN OKUYUN
BEYLER Bu Safa Dedimiz Çocuk İhanetkar Bir Bebe Clownfish Kullanarak Sesini Değiştiriyor :D Neyse Bu Safa Biz Amatörken Ben Bunun Pl Paketini Buldum İndirdim
Sorun yok.. Neyse Safaya Sordum Dedim Bu Pl Paketi Yasalmı Değiştirmem Ben Kullanabilirmiyim (Kullan Ama Paylaşma, Admin Ver Yoksa BUg Yaparım) Demezmi.
Banlıyorum Banlıyorum Geri Geliyor Utanmaz.Neyse Bu Pl Paketi 2 Sw Arasında 2 Ay Kullanıldı Ve Düzenlendi Pmmedya Yazıları Değiştirilmedi Erkekliğimizden, Bunlar Bizim Swde Oynayıp Video Çekiyolarlarmış Ve 64/64 Çeken Swmi Batırdılar Brawo Tabi Ben Altta Kalmadım Elimden Geleni Ardıma Koymadım İkimizde Eşit Ve Yarı Yarıya Düştük Derken (Açıklarını Ve Buglarını Sonra Bizden Adam Çaldıklarını Sontürkdeki Oyunculara Anlattım)
:D Bu Olay Benim Sw İçin.

Buradada 1 Admin 50 Oyuncu Varken :D

Sontürkün Hikayesi
İlk Başlarda Amatör Ve Alıntı Çalıntıydı İlkk Çökme Olaylarından Sonra Çok Oyuncu Kaybetmiş 2. Alıntı Olan Spawnlarını Bulmuşlardı.Online Sayıları 30 Larda Sefil Bir Swye Dönmüşlerdi Neyse Arkadaşlarımızı Çağırdık 45-40 Onlineye Çıkardık Söntürkü Sonra Sontürk'den Sıkılmış Bıkmış Buglarını Kapatamayan Bi Sw Olduğunu Fark Ettik 3 OrtakBi Sw Açtık Serverim Açıldığında 10 Kişiydi Ve Gelişti Sontürk Bizi Hep (RAKİP) Görmüştür.Sonra Bugünlere Geldik Sontürk 30-35 Ben 64/64 Çekiyordum Bunlar Meğer Video Hazırlıyorlarmış Benim Serverimi Kötülediler Spawnlarını Beni Kötüleyip Değiştirdiler Ve PL Paketlerini NewSurvival (AhmetGuny)'den Parayla Aldılar.İşte Sizi Kekeleyen Bizmiyiz Onlarmı ?

Son düzenleme:

SafaAltugTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hala Daha Benim Prefixlerimi Kullanan Özgür mü diyor Bunu :D[DOUBLEPOST=1411466087,1411465808][/DOUBLEPOST]Daha Serverı 1.7.2 Gelmiş Laf Atıyor Serverımızı 1.7.10-1.7.2 ye geçirdik ondan bir iki kere Restart Attık Pl Serverda Nerdeyse Yok Tamamen Kendi Yazdığım Skript

MonsterTime

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Restart Olayları Spawn Değişmeden Önceydi Bikere Neyse Safacım Abim Sen Beni Hep Rakip Gördün 82/82 Yap Umrumda Deil Hepsi Benim Oyuncularım. :D
Serverimde Oynayıp video Çeken Benim Ya :D

SafaAltugTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
oynayıpmı :D serverında video dışı 2 saniye bilde durmam aynı snn tipin gibi bi spawnın var :D

SafaAltugTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim Klon Fishim kapalı Ama Sen Klavye Erkekliği yapıp konuşmaya gelemedíğinden anca diğer ortağınlaalttan sövmeye çalışırsın[DOUBLEPOST=1411497902,1411497853][/DOUBLEPOST]Videoya bak Her şey Ortada

SafaAltugTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yav adam ana bacı söviyor 15 online var bnm oyuncularımı çaldın diyor. O kadar küfredersen millet gider tabi[DOUBLEPOST=1411499168,1411499089][/DOUBLEPOST]Hem Plmi aliyor kendininmiş gibi tanıtıyor sonrada küfrediyor Daha ne diyem Hem Suçlu Hem Güçlü