1.8 Creative Sunucu Büyük Sehir İnşaatı < Premium >

MJW97

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
hemen gelyom D:[DOUBLEPOST=1410975113,1410974980][/DOUBLEPOST]server çok kötü bana göre kimse yok ve çok sıkıcı haritada çalıntı :D
Çalıntı Demesek Harita Bedava Kullanıma Sunulmuş bir Harita + Serverdan Bir kazancım yok Eğlenmek için haritayı yükledim , Premium Sunuculara Pek İlgi yok malesef

1.8 kullanıyorum :)
Giriş Yapamadınmı? Sorun varsa sifa.craft skypeden Ekle halledelim :)

ByTheEfsane

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Çalıntı Demesek Harita Bedava Kullanıma Sunulmuş bir Harita + Serverdan Bir kazancım yok Eğlenmek için haritayı yükledim , Premium Sunuculara Pek İlgi yok malesef

Giriş Yapamadınmı? Sorun varsa sifa.craft skypeden Ekle halledelim :)
Yarın tekrar bakarım şimdi işim var :)

MJW97

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu Sunucu Tutmiyicak En iyisi Sunucuyu Yaratıcı Mod yapıp Kendi Haritamızı Yaparız Sonra Server Olarak Sunarız Takip Eden 3 4 Kişi Zaten White Listte Yaratıcı Sunucu Olur İsterseniz :)

sasaliger

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu Sunucu Tutmiyicak En iyisi Sunucuyu Yaratıcı Mod yapıp Kendi Haritamızı Yaparız Sonra Server Olarak Sunarız Takip Eden 3 4 Kişi Zaten White Listte Yaratıcı Sunucu Olur İsterseniz :)
abi en iyisi swyi creative yap bi dünya aç ama claim sistemi olsun herkes bi şehir yapsın kendi şehrini şehirler savaş fln atsın işte

MJW97

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
abi en iyisi swyi creative yap bi dünya aç ama claim sistemi olsun herkes bi şehir yapsın kendi şehrini şehirler savaş fln atsın işte
Hep Beraber Şehir Kurucaz Savaş Fln Olcaksa Başka Servera Saklarız White Liste Gelmek İstiyorsan Nick Yaz Sunucudan Resimler Ekledim

KONU GÜNCEL +

SurvivalMan

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba whiteliste katılmak istiyorum,nickim Boybuscuss skypem : bykiller... bekliyorum :)

Ege.

Altın Madencisi
Ressam
En iyi cevaplar
0
Ya aslında 1.8'in nimetlerinden faydalanan bir sunucu olması iyi bir şey. Desteklerim. Benide ekle. Uzun zaman boyunca giremem ama n'olur nolmaz girerim diye. Bu sunucu aklımda.