Flowcraft.Nitrado.Net / Reklamcı alımı.

Allouse

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yaklaşık ilk ayını bitiren serverımızda bazı sorunlar yaşadık. Önce server dolsun diye uğaştık 64 slotun 40 ı doldu. sonra hile ve küfür artınca banlamaya başladık. Banı fazla abarttık herhalde nerdeyse kimse kalmadı, öğlen 15 kişi de seyrediyor server. Malum okulda açıldı.. Şimdi mesele tekrar reklam yapıp düzgün oyuncu çekecek birini bulmaya geldi. Öncelikle bir kaç konuda anlaşmamız lazım server uzun soluklu bir projenin parçası. bu projede FlowGaming adında Metin2,Silkroad,Cs ve Minecraft serverları kuruyoruz. Ben minecraft kısmıyla ilgileniyorum ve yanıma alacağım yardımcı bilgili ve saygılı olmalı. Yaklaşık 3 reklamcı düşünüyorum.
Bu reklamcılar

1. Forum konusunu uplayacak,
  2. Çeşitli forumlarda, sayfalarda hergün reklam yapacak,
  3. Saçma sapan görselleri toplayıp konu açıp reklam yaptım demeyecek,
  4. Oyun içinde rütbesine güvenip biriyle dalaşmayacak,
  5. İşini tam yapıp, hakkını tam alacak.
  6. Kısaca olgun ve kafa dengi arkadaşlar arıyoruz. Server şu an boş olmasına rağmen 1 ay daha uzatma kararı aldım.
  7. Projeyi çöpe atmayacağım. Bu arkadaşlar koskoca 30 gün boyunca 30-35 oyuncuya eriştirseler yeterli.
Mümkünse 18 yaşından büyük yada o civarda olacak bir de. kısaca 12 yaşındaki kardeşlerim maalesef kadroya alınmayacaklardır.
Konunun altını kirletmemelerini rica ederim.

Dipnot: Konu altına abiiii 8134134 serverda reklamcı oldum lütfen beni reklamcı al yazmayınız. Orda ne yaptığınız beni bağlamıyor,burda ne yapabileceğinizle gelin bana.
İletişim/başvuru : Skype alicangullu DM yada konu altına mesaj.

ByTheEfsane

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
İşin biraz zor.Zaten 18 yaşındaki biri gider kendi sw'sini açar.

Allouse

Marangoz
En iyi cevaplar
0
İşin biraz zor.Zaten 18 yaşındaki biri gider kendi sw'sini açar.
18 yaşına girince sen server aç diye para mı veriliyor :D bu arada keşke dediğin gibi sadece 18den büyükler açsa[DOUBLEPOST=1411061942,1410983961][/DOUBLEPOST]Reklam yapabilecek bir allahın kulu yok mu ?

ooomer

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
ben reklamcı olurum[DOUBLEPOST=1411063120,1411063085][/DOUBLEPOST]kardeş yap beni reklamcı[DOUBLEPOST=1411063157][/DOUBLEPOST]skype omerfaruk9691[DOUBLEPOST=1411063273][/DOUBLEPOST]skype bak

JohnProst1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Skype Adresimi Kabul Edermisin?

Kadir - Johnprost

skype Adresi : johnprost-kadir