1.7.9/10 ******* Survival RPG " Takimimiza Yalnizca 1 Kişi Alınacaktır. [7/24 Online*][No WhiteList]

JohnProst1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
-Dedigim Gibi Fiyat Düzelmesse Online Artmaz.

Herkezin Oyun Zevkini Kaçırdın.
Herkezi Ben Sandın Ona Bakaraktan Değiştirdin.
Çagırıp Gösterdim SAna arsanın en yeni halini
sandın para babası olacak herkes :S
herkes ben degil

EscapedSquid

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İnternetimde sorun olmamasına rağmen runucuda çok fazla lag var. Blok bile kıramıyorum. Tek başınayken çok sorun olmuyor ama 3 kişiye ulaştığında lag giriyor. RAM 2GB tabi, normal. Tamam sunucu iyi ama laga çözüm bulunmalı. Moblara vurduğumda 3 sn hareketsiz kalıyor, sonra ölüyor. Çok kötü.
Ha bu arada, arsamız büyüyebiliyor mu?

OttoKitCom

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
İnternetimde sorun olmamasına rağmen runucuda çok fazla lag var. Blok bile kıramıyorum. Tek başınayken çok sorun olmuyor ama 3 kişiye ulaştığında lag giriyor. RAM 2GB tabi, normal. Tamam sunucu iyi ama laga çözüm bulunmalı. Moblara vurduğumda 3 sn hareketsiz kalıyor, sonra ölüyor. Çok kötü.
Ha bu arada, arsamız büyüyebiliyor mu?
Arsanı Büyütemiyorsun/Kralların 2 arsası var / lagdan bende rahatsız olmaya başladım sunucuyu aldığım şirket ile ilgili bir kaç sorun var su aralar. ftp 20/20 iken şu an sadece 14/20 oyuna yansıyor tabi buda. DDOS yiyormuş hosting şirketi. en yakın zamanda değiştiricem. Sunucuyuda modlu launcherıma taşımayı düşünüyorum.

Pascal1222

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arsanı Büyütemiyorsun/Kralların 2 arsası var / lagdan bende rahatsız olmaya başladım sunucuyu aldığım şirket ile ilgili bir kaç sorun var su aralar. ftp 20/20 iken şu an sadece 14/20 oyuna yansıyor tabi buda. DDOS yiyormuş hosting şirketi. en yakın zamanda değiştiricem. Sunucuyuda modlu launcherıma taşımayı düşünüyorum.
modlu launcher mı nihayet :DD umarım eskisi gibi survival olur eskisinden hevesimi alamamıştım :DD ozamanlar yeniydim

asi_turk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Veee swden bu kadar gençler! 2 Gün offline!

SnKaan

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Suan sunucu kapalımı? Konuyu okudum ama kapalı yazısını göremedim.Deniyorum giremiyorum.

Beyluce

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
.bakımda olduğunu şimdi okudum kb :D