Provanas Premium 1.9 Survival Server -[provanas.nitrado.net]-

Pascal1222

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
geliyorum :D güzele benziyo[DOUBLEPOST=1410891298,1410891171][/DOUBLEPOST]server kapalı gözüküyor? sebeb

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
Açık gözüküyor bende, bir yanlışın olmasın :)

Gonzales

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Survival Serverları Fazla sevmem emek harcanmadan yapılıyo

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Premium server, ve plugin gibi eklentiler yok. Sadece 1.8 özelliği taşıyor. Demekki gerçek survivaldan zevk alan 2 kişi var sadece :)
Gerçek survivaldan gayet güzel zevk alırım fakat bizim evimizi yağmalamalarından korkuyorum be. :(
Hadi yerin altına yaptık adamlar madene çıktı aa bak ev diyip yağmalarlar ya. :(

End of Days

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Gerçek survivaldan gayet güzel zevk alırım fakat bizim evimizi yağmalamalarından korkuyorum be. :(
Hadi yerin altına yaptık adamlar madene çıktı aa bak ev diyip yağmalarlar ya. :(
hiç problem olmuyo. Zaten serverda adam yok. Biri gelecekte seni yağlamayacak :D peehh

azıcıkta bilgin varsa kızıltaş tuzakları yapabilirsin... Bekliyorum servera

• Beğen
Reactions: DIO

VeryDevilTRainer

Marangoz
En iyi cevaplar
0
İnsanları Premium almaya teşvik ediyorsun iyi tamam güzel de sunucuya sadece premiumlular gire biliyor.
Peki bu durum da insanlar nasıl premium almak istesin? :ha:
eğer premium almak istemesi için bir şey arıyolarsa
bir sürü modun cracklerini ararken uğraşmalarını onlara hatırlatırım
premiumlarda neler nerler var ör: technic launcher(bütün modları siz dosyalarla uğraşmadan kuran bir uygulama),Feed the beast(tam olarak ne işe yaradığını bilmiorum ama bu mesaj gönderildiğinde ben bunu yüklüyodum) ayrıca skin oluşturabiliosunuz kendinize özel adınız oluyor bir sürü özellik minecraft ile ilgili her kapı size açılıor
premium olmadan giriş izni verilmeyen her şey yani bu demektir ki her şey size açılıyor (minecraft la ilgili)[DOUBLEPOST=1411198832,1411198586][/DOUBLEPOST]AYRICA BENDE GELMEK İSTİYORUM SERVER AÇIK OLDUĞUNDA HABER VERİN LÜTFEN

• Beğen
Reactions: DIO