Başka sunucularda reklam yapan acınası insanlar - HubTurk

Sherien

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende lindseyi tek ben dinliyorum saniyodum oha!! GoT, skyrim coverlari cok iyi. Pentatonix grubuyla radioactive coverida yaptilar. Lindsey candir <3
Grup açtım istersen gel.. :) Hemen avatarın altında..

Onu geçtim en büyük hayran sayfası bizim.. Grup bilgilerinde var.. :) Yani yalnız değilsin.. :p

EndToast

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yigit Abi H**Turkde Factionda Kasılıyodum Ama Bu Konuyu Gördükden Sonra Bırakdım

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
HubTurk Kadar Rezil Bir Server Görmedim Hayatımda Böyle Rezillik Görmedim .awdawd. Skypede sadece küfretmeyi biliyolar özellikle o Emre midir nedir :D konuşmasından bir şey anlaşılmıyor :D

Rapizona

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Haha :D Sadece bizim servere girip reklam atanların servelerine reklam atarız bu 1. ! 2. ise aldığımız reklamcılardan bir kaç tanesi atmış olabilir böyle bir şey olduğunda bana ulaşabilir özür diler anlaşabilirdik + olarak Medet özür dilerimi en son size attığımız 70 kişi farkından hala konuşabiliyorsan yüzsüzlüğün bu kadarı ve 3MİR denen abi bir daha server açma önce bir büyü sonra server yönetmeyi öğren. Öncelikle Adam olun başka serverlere rakip olmaya çalışmayın herkes baksın dalgasına ama Türklerde böyle bir özür dilerimlik var herkesi kendine rakip zannediyorsunuz benim için rakip vs.. bir şey yoktur dostum olan birçok kaliteli hub server sahibi arkadaşlarım var hepsiyle iyi geçiniyoruz sadece şu aptal Winter Gamers denen kendini Hacker zanneten abi Medetinde Allah cezasını bir gün verir hadi bana eyvallah siz anca kendinizi başkalarından büyük görün bakın çorbanıza.