Firecraft Vanilla Snapshot Survival / 1.8 /IP: 94.73.157.204:7896 / 24Slot /Whitelist

ManOfDemo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Serverı 1.8 e updateledim gençler sakin olun :)
Benim Launcherde 1.8 pre2 yok 1.8 veya 1.8 pre3'e Yükseltebilir misiniz ?

Teşekkürler !
1.8 çıktı[DOUBLEPOST=1409666406,1409666374][/DOUBLEPOST]Toı server gir[DOUBLEPOST=1409666597][/DOUBLEPOST]Serveri 1.8 yapın bide serveri açınn
bari 1.8 relase güncelle çokmu şey yistiyom hatta ben bile söledim azcık spama giriyo diye

ManOfDemo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Beyler sunucu direk bukkit launcheriyle çalışmış! Bu yüzden 1.8 le ilgili herşeyi silmiş. Elimde sadece 1 yedek var o da serverımızın ilk dünyası. Fikirleriniz nedir yeni dünya mı açalım ? aynı seed i de açabilirim isterseniz teşekkürler. Bu saçmalıktan dolayı da özür dilerim
not : Artık her gün yedek alınacak!

Eren103

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Beyler sunucu direk bukkit launcheriyle çalışmış! Bu yüzden 1.8 le ilgili herşeyi silmiş. Elimde sadece 1 yedek var o da serverımızın ilk dünyası. Fikirleriniz nedir yeni dünya mı açalım ? aynı seed i de açabilirim isterseniz teşekkürler. Bu saçmalıktan dolayı da özür dilerim
not : Artık her gün yedek alınacak!
istediğini yapabilirsin bnm için ama diğer oyuncuları bilmem

DerdunkleL0rd

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ben derdunklelord beni genellikle lord diye çağırırsınız ve beni banladınız
ama sebeblerim var
1- küfür etmemin sebebleri creeper patlarsa
2-biri eşyalarım çalınınca
hatamı kabul ediyorum a m c ı k dedim ve neden kufur ettim adam creeperi getirip pattlattı muhtemelen oldurup itemlerimi alıcaktı ama lutfen banımı kaldır:emin:

Pr1sonsoul

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Dostum saat 9 da gelecektim ama ne olduysa 10 'da kalkmışım :D Sistem hazır bu arada :D

ManOfDemo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dostum saat 9 da gelecektim ama ne olduysa 10 'da kalkmışım :D Sistem hazır bu arada :D
hemen açıyorum creative sağol :D[DOUBLEPOST=1409728519,1409728486][/DOUBLEPOST]
ben derdunklelord beni genellikle lord diye çağırırsınız ve beni banladınız
ama sebeblerim var
1- küfür etmemin sebebleri creeper patlarsa
2-biri eşyalarım çalınınca
hatamı kabul ediyorum a m c ı k dedim ve neden kufur ettim adam creeperi getirip pattlattı muhtemelen oldurup itemlerimi alıcaktı ama lutfen banımı kaldır:emin:
Küfrü ***** ile yazsan daha iyiydi düzeltirsen sevinirim

furigold

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Biri geldi serverde sonsuz 200`lik dağ yaptı server çöktü
mapı yenisini koyun

DerdunkleL0rd

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
banı kaldırcanmı sıkıldım bundan başka 1.8 server yok bide emek verdim oda var :D

DerdunkleL0rd

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
5 küfürde 2 gün ban olmaz birkere böle yaparsan bazı kişiler rapor edebilir :S

Osndbk41

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Niye kardeşim? Herkes bukkiti mi seviyor? Sevilecek bişi yokki? Event oluyo herşeyi dağıtıyorlar. Kendin bir şey yapamıyorsun. Yaratıcılık 0. PVP öl geri gel tekar dal mantığında. Tüm itemler satılıp alınıyor. Küfürler havada uçuşuyor. Daha ne sayayim. her şey ticari, server 100-200 lira kazandıktan sonra kapatılıp insanların parasına konuluyor. Illa ki her şey ticari olacak değil sadece daha sıcak bir yaklaşım getirmeye çalışıyorum. -_-
Bide lütfen azıcık daha olumlu yaklaş.
:VV::VV::VV:

Serveri aç hacı :D