Minecraft Gaming Takımı Yeni Üyelerini Arıyor. {BlueBueGaming}

beha ulas

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Merhaba! Bayadır builderlık yapıyorum tek başıma. Bir takım kurmak istediğime karar verdim. Takım şu an 3 kişilik.
Tabi ki ciddi derecede profesyonel kişiler olsun demiyorum.Fakat ciddi işini hemen halleden kişiler başvuru yaparsa sevinirim.

Haftada bir yada iki kez müşteri oluyor.Map yapabilen eli çabuk yaratıcı kişiler arıyorum.Bu pozisyonda başvurmak için bize yaptığınız bir yada iki eseri göndermenizi rica ediyorum.Zaten başvuru kısmında her şey rahat ve açıkça yazıyor.

Pekala bu pozisyon için aşağıdaki kuralları bilseniz yeter. Eğer onaylıyorsanız durmayın bize başvurun!
1-Plugin kodlamasını bilicek.
2-İlla bilmenize gerek yok fakat özel pluginler olsun. Öyle googledan arayıp bulmak yok.
3-Plugin bilgisi olsun.
4-Türkçeleştirme bilsin.

Reklamcı bildiğimiz reklamcı hani. Benim verdiğim blog yazsını forumlarda paylaşssın yeter.

Çok kolay verdiğim web sitede hangi pozisyonda başvuru yapmak istediğinizi şeçiyorsunuz. Adınızı soyadınızı yazın. Küçük bir hotmail adresi işte bu kadar!
Bazı küçük hatırlatmalar yapıcam.Builder için başvuru yapıcaksanız rica ediyorum yaptığınız şeyin 1 yada 2 resmini koyun!:)

BU BİR SERVER DEĞİL TAKIM ALIMIDIR ADMİN OLABİLİRMİYİM DİYE GELMEYİN.
Merhaba, Forumda Bir Minecraft Server Hakkında Alım Yazmışsınız Fakat Biz Server Değil Bir Takım Alımı Yapıyoruz. . Başka Serverlara Map Ve Plugin Satıyoruz
Lütfen : Konuyu Düzgün Bir Şekilde Okuyun..

LİNK!!!!!
http://bluebue.tr.gg/

Son düzenleme:

Selcuk Kılıç

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
kardeş
başka alımlar varmı builder oolcam pc format attım resim gitti ya rehber mod ve admin alımı varsa gelim

beha ulas

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Merhaba, Forumda Bir Minecraft Server Hakkında Alım Yazmışsınız Fakat Biz Server Değil Bir Takım Alımı Yapıyoruz . Başka Serverlara Map Ve Plugin Satıyoruz
Lütfen : Konuyu Düzgün Bir Şekilde Okuyun..