Rise Of Realms MMORPG | PROJE İPTAL EDİLMİŞTİR

Wollark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
3. mesajda da söyleniyor kapalı beta sırasında daha çok oyuncu alımları olacaktır diye sabır sabır sabır ._.

Arkadaşım sende bu sabırsızlara daha çok mesaj yazınca 2. Grupta olma ihtimaliniz azalıyor yaza yaza sende en az onlar kadar mesaj yazdın. Bırak kendileri kaybetsin, boşver sen. :)

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşım sende bu sabırsızlara daha çok mesaj yazınca 2. Grupta olma ihtimaliniz azalıyor yaza yaza sende en az onlar kadar mesaj yazdın. Bırak kendileri kaybetsin, boşver sen. :)
Estağfurullah mesaj yazdınız diye kimseyi değerlendirmeden çıkarmayız, zaten beta listesini seçen ben değilim. :)
Neden olmasın genel bir değerlendirme yapılır başka MMORPG'lerde oynamışlardan ?
Yetkisiz girerseniz yalnızca mimariye bakabilirsiniz buda biraz gereksiz olacaktır. Mimari yapı bittikten sonra seri bi şekilde yeni takımlar katmayı düşünüyoruz betaya. Siz sabırsızlandıkça bize moral desteği oluyor birtanesiniz açıkcası. Ek olarak ben tüm Rise Of Realms ekibi adına konuşuyorum, kimse kişisel algılamasın :)

Flarrow

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Estağfurullah mesaj yazdınız diye kimseyi değerlendirmeden çıkarmayız, zaten beta listesini seçen ben değilim. :)

Yetkisiz girerseniz yalnızca mimariye bakabilirsiniz buda biraz gereksiz olacaktır. Mimari yapı bittikten sonra seri bi şekilde yeni takımlar katmayı düşünüyoruz betaya. Siz sabırsızlandıkça bize moral desteği oluyor birtanesiniz açıkcası. Ek olarak ben tüm Rise Of Realms ekibi adına konuşuyorum, kimse kişisel algılamasın :)
2. Grubu aradan çıkarın, sonra sunucuya devam edin. Sabırsızlanmayalım ^^

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Siz sabırsızlandıkça bize moral desteği oluyor birtanesiniz açıkcası. Ek olarak ben tüm Rise Of Realms ekibi adına konuşuyorum, kimse kişisel algılamasın :)

Fazla naz aşık usandırır yalnız. :lol:
Usanmak değilde yakında bilgisayardan girmeyeceğim merak etmiştim. Kursağımda kalacak anlaşılan. <_<:emin:

Toby Meep

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
2.grup yayınlandı mı yoksa benim mi haberim yok?

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Çok Fazla Bekledik Betadır 2. Seçimlerdir 3. Seçimlerdir Derken Okulların Açılmasıyla Bir Herkese Açılacak Galiba Çoğu Kişi Okullar Açılmadan Bir Görelim Başlayalım Güzel Bir Mmo Zevki Tadalım Diyor Okul Zamanı Çoğu Okul Saatlerinden Yada Fırsat Bulamadığından Giremeyecek Şimdi Günde 10 - 12 Saat Sunucuda Olabilecek Varken O Zaman Günde 2 Saatlerini Pc Ye Zor Ayıracaklar Serverda Geçirecekleri Zaman Az Olduğundan Herşeyi Tam Olarak Çözemeyecekler Ve Gelişmeleri Daha Fazla Zaman Alacak Bizleri Daha Fazla Bekletmeden Sunucuyu Açmanızı Bekliyoruz.

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Çok Fazla Bekledik Betadır 2. Seçimlerdir 3. Seçimlerdir Derken Okulların Açılmasıyla Bir Herkese Açılacak Galiba Çoğu Kişi Okullar Açılmadan Bir Görelim Başlayalım Güzel Bir Mmo Zevki Tadalım Diyor Okul Zamanı Çoğu Okul Saatlerinden Yada Fırsat Bulamadığından Giremeyecek Şimdi Günde 10 - 12 Saat Sunucuda Olabilecek Varken O Zaman Günde 2 Saatlerini Pc Ye Zor Ayıracaklar Serverda Geçirecekleri Zaman Az Olduğundan Herşeyi Tam Olarak Çözemeyecekler Ve Gelişmeleri Daha Fazla Zaman Alacak Bizleri Daha Fazla Bekletmeden Sunucuyu Açmanızı Bekliyoruz.

Bizde öpücükle yapı yaptırıyorduk.

Cazza144

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Süper sunucu , harika pluginler , şahane buildler ... Ne diyim daha ne arıyorsunuz birazcıkta sabredin :D

@BlackiePie :aşık:

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yaşayan bir insan ^^.