Türkiye'deki Tek Towny Sunucusu SteakNetwork 1.7.x !

Sunucumuzu beğendinizmi

• Beğendim

Kullanılan: 45 70.3%
  • Beğenmedim

Kullanılan: 19 29.7%

• Kullanılan toplam oy
    64

Alper9999

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Towny faction'un gelişmişidir. Bir krallık kurulur, topraklar claim yapılır /towny claim komutu ile. Topraklar faction gibi 16x16'dır. Fakat küçük krallık (Towny: Kasabacık) olarak her şey otomatik işler. Sizin göremediğiniz fakat sizin topraklarınızda yaşayan küçük AI'lardan otomatik olarak sizin belirlediğiniz vergi toplanır. Savaşlar ise uluslar (Nation) aralarında olur. Towny sahibi olanlar nation'a katılırlar. Savaş başladığında rakip ulusun topraklarına bayrak dikerek saldırabilirsiniz. 2012 gibi biz sunucu kurmuştuk ve denemiştik. Bilgilerim oradan. Fakat savaşanlar online oyuncular mı yoksa sanal AI'ler mi bilemiyorum. Daha fazla bilenler ekleme yapsın lütfen.

Son düzenleme:

GProto004

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu kesin 1 eylülde girişlere hazır olacak mı?

Son düzenleme:

Alper9999

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Savaş açmak için düşman toprağına bayrak dikmek gerekiyor... Peki ya adam gökyüzü sınırına ulaşan bir duvar dikerse veya arazisini üstüne blok konulamayan bir blokla döşerse? O durumda ne yapacağız? Onunla ilgili bir şey yaptınız mı?

Son düzenleme:

GProto004

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
[DOUBLEPOST=1409560008,1409517340][/DOUBLEPOST] Kardeş 1 eylül oldu ?

Son düzenleme:

HoldyStarz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Abi Açın Şu Sv Yi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

GProto004

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Söylediklerini yaşına veriyorum.

+ Tamda tahmin ettiğim gibi sunucu açılacağı zaman yönetici ortadan kaybolmuş. Ya maddi geliri yetmemiş yada başka bir şeyi eksik bırakmış. Eğer yapabileceğinden emin değilsen neden konu açıp da beklettiriyorsun bunca insanı ? Her neyse bu sunucunun açılacağından bile emin değilim artık malum çok çok önceden açılmış bir konu ertelene ertelene 1 eylüle kadar getirilmiş. Hala açılmamış ve hala erteleniyor :D. Bizden bukadar.

SucukluKahve

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Proje Konu Felan Güzelde Bayagıdır Bekliyoruz Hocam Serveri Açmamak İçinmi Bu Kadar Para Ödedin ? 1 Eylül Dedin Şu Anda 3 Eylüldeyiz.

Arcean

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hala açılmamış sanırsam..

Alper9999

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ya kardeş Allah aşkına aç şunu ya... Ya sunucuyu açık tutacak kadar paran var da evine internet bağlatmak için servise verecek paran mı yok? Bak TTNET elemanlarını beklersen gelmez kabloyu anca binaya kadar çekerler. Bir bilgisayarcı çağır eve kadar çeksin interneti...

RaPoRLu67

Marangoz
En iyi cevaplar
0
daha fazla beklerse sanırım konu kapanacak en azıncan bir açıklama yap