CruzeGame Modlu Sunucuları | FTB Monster | FTB Agrarian Skies | 7/24 | 64GB Ram | Türkiyede İlk!

Pr1sonsoul

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Açıkçası Türkiye'de beni en çok etkileyen sunucu bu oldu, adminler çok ilgili oyuncular çok cana yakın ve üstelik sağlam bir white-list var. Böyle devam CruzeGame :)

McFanatik

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aynen Cruzegame kadar güzel bir sunucu görmedim adminler diger sunuculardaki gibi değil mesela arkadaşlar diyorki 10 yaşındaki bebeler bayram harclıgıyla sunucu acıyormuş sonrada kötü oluyormuş diyosunuz sonra 10 yaşındaki bebeye cogu zaman küfürler duyuyorum lütfen kücüklerimize sevgiyle yanaşalım (konuyla illgisi varmı bende bilmiyom) ........
ve bu sunucu süper !

Pr1sonsoul

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Aynen Cruzegame kadar güzel bir sunucu görmedim adminler diger sunuculardaki gibi değil mesela arkadaşlar diyorki 10 yaşındaki bebeler bayram harclıgıyla sunucu acıyormuş sonrada kötü oluyormuş diyosunuz sonra 10 yaşındaki bebeye cogu zaman küfürler duyuyorum lütfen kücüklerimize sevgiyle yanaşalım (konuyla illgisi varmı bende bilmiyom) ........
ve bu sunucu süper !
sen hala bu sunucudamıydın mübarek :D (Dostum Radazex :D)

McFanatik

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
fsafsafsa tabi len 2 ay 10 gündür altınolukta tatildeydim hihi bu sene babam bana zıpkın da aldı ilk senemde 4 kiloluk eşkina vurdum :D bi görsen mübarek balık eşek ölüsü gibi :D ve bugün döndüm ankaraya o yzden eskiden yoktum
EDİT:
sunucu ne zmn bakımdan cıkar ?

Pr1sonsoul

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
fsafsafsa tabi len 2 ay 10 gündür altınolukta tatildeydim hihi bu sene babam bana zıpkın da aldı ilk senemde 4 kiloluk eşkina vurdum :D bi görsen mübarek balık eşek ölüsü gibi :D ve bugün döndüm ankaraya o yzden eskiden yoktum
EDİT:
sunucu ne zmn bakımdan cıkar ?
Balıkla foto varmı :D olur ya balığı yanına koyar boy boya :D

Pr1sonsoul

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Sanırım sunucu kapandı :D Genel bakım diyor ama sanki adminler ölmüş :D (Yanlış anlaşılmasın haber alınamıyor anlamında)

McFanatik

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ne zaman cıkcak bakımdan of be nerdeyse 1 aydır 2 gün acılıyo 50 gün bakım fasfdfafasd (abartma böyle yapilir ! )[DOUBLEPOST=1410091874,1409669871][/DOUBLEPOST]Server ne zaman acılcak ya 1 aydır bakımda nerdeyse ne bakımıymış bu kardeşim

ferhat ets

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ftb agrarian skiesYok (Kalıcı Yasaklanma)y eklermisin ?