Konu Taşındı

MrSahin_

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Serverde NightFight adlı UzmanRehber onu kestiğim için ilk önce ana avrat sövdü sonra 3 yıl muteledi sonrada bana tplenip kesti 4 defa.
Küfür SS:

Mute SS:

Ve Video:

Not:Konunun2.yorumunun böyle olmasını istemezdim ama bu adam banlanmazsa server için çok daha kötü olur.

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu nasıl yetkili la

cenkaykaç

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Serveren neresi survival markette kitaplık satılıyo ışıktaşı satılıyo nether wart satılıyo !

Perfect45

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Kusura Bakmayın Hemen Yetkisini Alıyorum[DOUBLEPOST=1409304478,1409304445][/DOUBLEPOST]
Serveren neresi survival markette kitaplık satılıyo ışıktaşı satılıyo nether wart satılıyo !
Senin Bunu Sölemeye Hakkın Yok Serverin Benden Çalıntı..!![DOUBLEPOST=1409304648][/DOUBLEPOST]
Serverde NightFight adlı UzmanRehber onu kestiğim için ilk önce ana avrat sövdü sonra 3 yıl muteledi sonrada bana tplenip kesti 4 defa.
Küfür SS:

Mute SS:

Ve Video:

Not:Konunun2.yorumunun böyle olmasını istemezdim ama bu adam banlanmazsa server için çok daha kötü olur.
Saolun Bilgi Verdiğiniz İçin Yetkileri Kaldırdım Mutenizide Kaldırıyorum :D

ahmeteren1907

Marangoz
En iyi cevaplar
0
bi gidin be çoğu hile kullanıyor + elması kırmaya çalışıyorsun 5 dakika diyor 5 dakika geçiyor gine aynı 5 dakika sonra kırıyon 3 dakika diyor gine 5 dakika bekliyorsun xray için yapılmış ama saten adam akıllı elmas bulamıyon bunuda yapmışlar hiç oynanmıyor bide lag var devamlı 10 üzerinden 3 veririm bu servere

Perfect45

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Konuyu Batırmayı Bırakın Siz Kendinize Bakın cenkaykaç Senin Spawnında Benim Spawnın Aynısı ?

ahmeteren1907

Marangoz
En iyi cevaplar
0
antixray check olsaydı daha güzel olurdu bide hile engellenmiştir diyorsunuz ama gine hile açanlar dolu nasıl kapatıyorsanız artık