Blazerd MMORPG / Rüya , Görev, Tarım, Yükseltme ve Birçok Sistem /Yapım aşamasında / White List YOK

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben sizi öyle bir heveslendiricem ki :D video çekmiştim hemde BAYA uzun ama silinmiş :D Belki size video gönderebilrim bu gün

Daha da davet etmiyor bi de diyor ki video göndericem :sinirli: Daha da çağırsan da gelmem <_<
Şaka şaka gelirim sen çağır da

SyberRock

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucunun Kaynaklarını Paylasmanmı ? MADEM AÇMİCAKSAN PLUGİNLERİ VER DİYORUM MERAKTAN ÖLÜYORUZ
TAMAM OZAMAN SEÇTİGİN KİSİLERİ SEÇ VE SERVERİ AÇ BİTMİS DİYORSUN BİDE[DOUBLEPOST=1409324589,1409324514][/DOUBLEPOST]BARİ ŞİMDİ AÇTA 1 SAAT OYNAYALIM ? @blackone1991[DOUBLEPOST=1409324635][/DOUBLEPOST]
İp ne
Arkadasim sanane adam emek verip o ozel pluginleri yazmis hazira konmayi ne kadar cok seviyosunuz. Son olarak buyuk yazmak sosyal medyada bagirmak demektir kucuk yaz

GG WP REPORT TEAM !

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Alsam bile 7/24 olmaz lag olma ihtimali olark ve hariya çok büyük 15 kişi alabilirim

Alabilmem için 2 şart var:
1- Şikayet etmiyecek (Lag yada 7/24 olmadığı için)
2- Bugları bana bildiricek.

Bunları yapabilen bana Ö.M göndersin.
Arkadaşlar sana doğru demiş bugları senin keşfetmen %1 ihtimal eğer oyuncular gelirse anında milyonlarca bug bulursun herkes bu şekilde kapatıyor galiba :)

xBerilx

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0

Arkadaşlar serverde bunlar ve bunlardan daha fazla güzel şeyler var,
Çok iyi düşünülmüş hattaha bir kaç tanede yanımdayken ekledi misal
(Taş kırınca envanterine kırıktaş geliyor fakat kırdığın düz taş kırıktaşa dönüşüyor)
(Ağaç kırınca kırdığın yer meşeodununa dönüşüyor envanterine odun geliyor)
Ve daha birçok şey var
Saolsun en yüksek lvl büyücü(mage) class ının skilini bile kullandırdı,ve citten harika.Emek çok
Hattaha planlarından biride evleri parayla satmak.
Maalesef rüya sistemini göremedim kapalıydı fakat diyer sistemlerin hepsi çook iyi çalışıyor
Classların özellikleri tam teşekkürlü.
Fakat birazcık maddi sıkıntıdan dolayı server açılamıyor yoksa kapalı beta bile açılır ama sabredin sabırlarınıza deyicek!

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tamam biraz heyecan arttı galiba :D saat vermiyim ama Akşama doğru hepinizi aldığım kişileri.Sunucumda bekliyiceğim

Güncel +

- Market Sistemi eklendi ( Baya bir üsütnde durdum eşya alırken eşyayı almak istiyormusun diye sorar sizde Sohbet penceresine ya "İPTAL" yada "ONAYLA" yazıcaksınız. )
- Şifacı bug üstünde duruyorum bir kaç bug çıktı düzenledim yani sorun çıkmıyıcak inşallah ( Şifacı olanlar bug bulursa lütfen bana iletsin. )
- Savaşcı , Büyücü , Okçu bugsuz bir şekilde tamamlandı.
- Yaratıkların hepsi değiştirildi.

Son düzenleme:

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Artık akşam gelir bi şifacı olurum ?

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Orada beyazla yazılan bir yazı vardı :D Kimse görmedi mi ya :/

Swertyy - TheOcean

ISupersapikI

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
vay be rüyada gibiyim konu açıldıgından beri takip ediyorum :D 10 kişi alıncakmıış galiba adım supersapik crackım cracklılarda girebilir mi? ve skype varsa skyp pls