Death Notice Craft Rezilligi !

Giricekmisiniz

• Evet

Kullanılan: 6 40.0%
  • Hayir

Kullanılan: 9 60.0%

• Kullanılan toplam oy
    15

OyuncuTr2012

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adamlarin Viplerini Öldürdük Diye Ban Yedik Adamlar Savas Sirasinda Repair Atiyor 100 TLlik Vipler Adamlar Altin Elma Yerken Vuruyor Diye Banladilar Macro Kullaniyorduk Ve Kurucusu Bize TeamWiewer Atin Dedi 5 Saniye İcerisinde.
Oysaki Biz 5 Saniyede Yazi Yaziyorduk Ve Adminleri Yalan Söylüyor Admine Hakaret Etti Diye Adamlar İlgilenmiyor Bile Vipleri Vip Olmayan Kisilerden Önemsiyorlar Artik Siz Bilirsiniz Biz Oynamayin Diye Önerdik Girip Bakin İsterseniz.

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Para için açılmış sunuculardan uzak durun ^^

actomendos

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Aynen. Bi vip yuz TL olur mu ya

Galaxy Ace 2 cihazından
Tapatalk ile gönderdi.
Para için açılmış sunuculardan uzak durun ^^
Para için açılmış sunucu 6,5 Aydır online dimi arkadaşlar?
Emin olunki Oyunculara en iyi şekilde davranıyoruz biz yöneticciler olarak. fakat hile kullanan oyuncular için aynı şeyi söyliyemem. ve bunuda bilinki 100tllik vip sattığımda alan oyuncuya bunu ilettim: kesinlikle hile kullanma.

ve hile kullandığı anda banladım. sunucuda küfür eden ve hile kullanan insanlara karşı her zaman kötü bir davranış sergilemişimdir ve sergileyeceğim.

ErayAçıkalın

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Para için açılmış sunucu 6,5 Aydır online dimi arkadaşlar?
Emin olunki Oyunculara en iyi şekilde davranıyoruz biz yöneticciler olarak. fakat hile kullanan oyuncular için aynı şeyi söyliyemem. ve bunuda bilinki 100tllik vip sattığımda alan oyuncuya bunu ilettim: kesinlikle hile kullanma.

ve hile kullandığı anda banladım. sunucuda küfür eden ve hile kullanan insanlara karşı her zaman kötü bir davranış sergilemişimdir ve sergileyeceğim.
Kardeş senin sorunun serverle ilgilenmemen ben kaç aydır diorum desc yi yasakla crash atılar diorum ilgilenmiosun sana bişi önerdiğimdede ters ters cevaplar yazıorsun bide ben vip alalı yarım saat olduıktan sonra ban yemişim sana diorum ki başka çara aktar vipimi sen tm aktarcam bütün hilelerini sil öyle diosun ben silmiştim bütün hieleri ama hayla vipi başka çara aktarmıosun itşe sorunların bu serverle ilgilenmemek

actomendos

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kardeş senin sorunun serverle ilgilenmemen ben kaç aydır diorum desc yi yasakla crash atılar diorum ilgilenmiosun sana bişi önerdiğimdede ters ters cevaplar yazıorsun bide ben vip alalı yarım saat olduıktan sonra ban yemişim sana diorum ki başka çara aktar vipimi sen tm aktarcam bütün hilelerini sil öyle diosun ben silmiştim bütün hieleri ama hayla vipi başka çara aktarmıosun itşe sorunların bu serverle ilgilenmemek
vip alırken/almadan önce sizlere söylenir; hile kullanmanız durumunda kesinlikle affı olmaz ban atılır ve viplere ayrıcalık tanınmaz. vip aldıktan 15dakika sonra hile kullandığının videosu geliyor aynı anda 5kişiye vurup vururken elma yiyorsun sonra öldüremiyeceğinin farkına varınca fly ile kaçıyorsun. BİZ BANLAMIYALIMDA NAPALIM SENİ OYNAMANA İZİN Mİ VERELİM?

EfePvp1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Vipler para ödediği için paranın kaynağına sahip çıkıyolar !