RedGamingTR Krallık Savaşları 2. Sezon Meclis Kurulu Eklendi. Gel Daha Neler Neler Var.

RUNİT

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Gidipde krallık savaşlarına vip koyman son derece saçma olmuş onun yerine özel sınıflar açıla bilirdi vip hammadde hele hele ultra saçma olmuş faction sunucumu açıyorsun rpg mi belli değil diyer sunuculara bak vip hammadde zor bulursun oda küçük sunucular için krallıklarda daha fazla çalışabilirdiniz bildiğin olsunda bitsin sunucuyu açalım tarzında olmuş

sasaliger

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
wiphammadde var ve vipde fly var rpg serverde hammadde hemde elmas ?

BlackPink

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Admin adim generalgert whitlist alin :-D

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Prenscan13

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
red level çıkıyor ıp yazdığımda[DOUBLEPOST=1402655687,1402655639][/DOUBLEPOST]admin beni white list'e alır mısın oyundaki adım prese22

Killzone43

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Gidipde krallık savaşlarına vip koyman son derece saçma olmuş onun yerine özel sınıflar açıla bilirdi vip hammadde hele hele ultra saçma olmuş faction sunucumu açıyorsun rpg mi belli değil diyer sunuculara bak vip hammadde zor bulursun oda küçük sunucular için krallıklarda daha fazla çalışabilirdiniz bildiğin olsunda bitsin sunucuyu açalım tarzında olmuş
Faction-rpg yazıyor körmüsün sw
degişti rpg 1 ay bakıma alındı gelip benim canımı sıkmayın rpgq nie yok diye[DOUBLEPOST=1402747032,1402746989][/DOUBLEPOST]
Server Hunger Games Serveri
Server Hub yapıldı rpg ekleniyor.
red level çıkıyor ıp yazdığımda[DOUBLEPOST=1402655687,1402655639][/DOUBLEPOST]admin beni white list'e alır mısın oyundaki adım prese22
Server İsmi Degişti.[DOUBLEPOST=1402747225][/DOUBLEPOST]
wiphammadde var ve vipde fly var rpg serverde hammadde hemde elmas ?
Rpg-Faction