Son Oyuncu Network | Yeni: ŞİFRE GİRİŞ EKRANI, GRAVITY, Sky Wars v2, Anti-Makro Anti-Hile, Client ve Mod düzenlemeleri

mciltrot34

International Rias Fanclup President
En iyi cevaplar
1
Dalga geçiyorum tabi :] Bizim yerimizde olmadığınız için anlamıyorsunuz işin zorluğunu. Hep kafanızda internetten plugin indirip kurmak yer edinmiş. Biraz araştırırsanız java developerliğin nekadar zor olduğunu anlarsınız. Yani kısacası her şey /inşa et /yap ile bitmiyor. Öncelikle Guncraftı kapattım, güncelleme yapmak için değil. Guncraft plugini eski, spigotu güncelleyince sorunlar olmaya başladı. Örneğin, oyuna başlıyorsun ortasında kitleniveriyor. Bir kaç saat çözmeye çalıştım çözemeyincede, pluginin nekadar eski olduğu hatta kodladığım ilk minigame olduğu aklıma geldi. Up uzun gereksiz kodlar, laga sebep olan gereksiz değişkenler - döngüler. Dedimki maden bu kapanma sorununu çözemeyeceğim , bende kapatayım en güncel kodlama bilgimle 0 dan yazayım, hatta öyle bir sistem kurayımki şuankinden 2 kat daha çok performanslı olsun ve 5 yerine 20 arena olsun. Hatta Guncraftta sadece GunGame değil, free for all - team deathmatch . Capture flag ve birçok modu entegre et, ve şuanki saçma silahları (şarapnel bombası gibi) silip yerine daha iyi ve oynanışı daha zevkli silahlar getir. Eee bunu yapmak kolay değil, yabancılar boşunamı plugin başına developerlara 200-300 euro teklif ediyor :) İşte bu yüzden herşeyin yeri ve zamanı var, keyfimden kapatmıyorum oyunları. Sadece bekleyin ve görün dostlarım. İyi forumlar :lol:

Not: Vampirler uyumaz :örümcek:
OMG HE İS VAMPİRE!!!

LG G2 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi.

warman11111

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dalga geçiyorum tabi :] Bizim yerimizde olmadığınız için anlamıyorsunuz işin zorluğunu. Hep kafanızda internetten plugin indirip kurmak yer edinmiş. Biraz araştırırsanız java developerliğin nekadar zor olduğunu anlarsınız. Yani kısacası her şey /inşa et /yap ile bitmiyor. Öncelikle Guncraftı kapattım, güncelleme yapmak için değil. Guncraft plugini eski, spigotu güncelleyince sorunlar olmaya başladı. Örneğin, oyuna başlıyorsun ortasında kitleniveriyor. Bir kaç saat çözmeye çalıştım çözemeyincede, pluginin nekadar eski olduğu hatta kodladığım ilk minigame olduğu aklıma geldi. Up uzun gereksiz kodlar, laga sebep olan gereksiz değişkenler - döngüler. Dedimki maden bu kapanma sorununu çözemeyeceğim , bende kapatayım en güncel kodlama bilgimle 0 dan yazayım, hatta öyle bir sistem kurayımki şuankinden 2 kat daha çok performanslı olsun ve 5 yerine 20 arena olsun. Hatta Guncraftta sadece GunGame değil, free for all - team deathmatch . Capture flag ve birçok modu entegre et, ve şuanki saçma silahları (şarapnel bombası gibi) silip yerine daha iyi ve oynanışı daha zevkli silahlar getir. Eee bunu yapmak kolay değil, yabancılar boşunamı plugin başına developerlara 200-300 euro teklif ediyor :) İşte bu yüzden herşeyin yeri ve zamanı var, keyfimden kapatmıyorum oyunları. Sadece bekleyin ve görün dostlarım. İyi forumlar :lol:

işte beklediğimiz 2.şey cevap teşekkürler ve vampir için yarasa daha uygun olurdu ve saçma silah değil saçma silahlar demissin bunu bizim için açıklarmısın[DOUBLEPOST=1408755904,1408754568][/DOUBLEPOST]Guncraft hayranları biz gcseverler olarak gc nin yeni plugini yazılana kadar onun açığını kapayacak bir oyun bulduk kendisi bir telefon uygulaması iyi bir telefonunuz yoksa istemeyin ama isterseniz mesaj olarak atıcam bunu bana belirtin

DonduranAtes

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
işte beklediğimiz 2.şey cevap teşekkürler ve vampir için yarasa daha uygun olurdu ve saçma silah değil saçma silahlar demissin bunu bizim için açıklarmısın[DOUBLEPOST=1408755904,1408754568][/DOUBLEPOST]Guncraft hayranları biz gcseverler olarak gc nin yeni plugini yazılana kadar onun açığını kapayacak bir oyun bulduk kendisi bir telefon uygulaması iyi bir telefonunuz yoksa istemeyin ama isterseniz mesaj olarak atıcam bunu bana belirtin
guncraftın pek oynayanı yoktu, okadar sevildimi yahu :lol:

warman11111

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
donduran abi saat 5 oldu nerdeyse biz oyuncular uyuyoz senin uyumaya niyetin yok galiba neyse vampir abi iyi geceler bu arada siz vampirler tabutta uyuyormuşşunuz galiba doğrumudur[DOUBLEPOST=1408758753,1408758666][/DOUBLEPOST]
donduran abi saat 5 oldu nerdeyse biz oyuncular uyuyoz senin uyumaya niyetin yok galiba neyse vampir abi iyi geceler bu arada siz vampirler tabutta uyuyormuşşunuz galiba doğrumudur
sabaha bakarım yanıt varmı diye iyi geceler haaağğğhaay

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0

putty kalkmıyor ama değil mi ?

warman11111

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
guncraftın pek oynayanı yoktu, okadar sevildimi yahu :lol:
evet oynıyanı yoktu pek ama bu demek değildir ki oynayanlar sevmedi[DOUBLEPOST=1408790773,1408787082][/DOUBLEPOST]ya neden bütün adminler donlu sanırım bynowem de tayt var neden böle bir şey gereği duydunuz çakmalobi komik tamam ama çıplaklık???? nedenn[DOUBLEPOST=1408792300][/DOUBLEPOST]sonoyuncuda bug bulup kullanmanın bir cezası varmı??[DOUBLEPOST=1408792670][/DOUBLEPOST]bug bulmayı seviyorumda bi sw de cs den silah çalıp factionda satmayı bulmuştum silah kaçakçılığı yaptım baya herkes elinde ak-47 ile geziyo 3 kişiden 2 sinde kalkan var hunting rifle ile kalkan kombinasyonu ile uçan insanlar falan batırmıştım swyi burada o kadar bug bulamadım henüz sadece ana lobinin dışında geziyorum birkaç şey daha onlarda sw yi batırmaz ama insanların bize hack demesine neden oluyo o kadar

Reconvest

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
full hile var oyunda adamlar kendileri söylüyor hem adamlar bide kurucu servere girmiyo diyolar takılıyolar bide çok fena lag var sinirim bozuluyo survival games de

warman11111

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sw de hilenin haddi hesabi yokki saklanbac oynuyoduk kimde hack var yazdi adam zaten oyun 24 kisilik 16kisi bende var dedi bide cogu bu hileleri kullaniyo bendeki hack sebebi 1.7.9la giriyoeum ve opti oluyo 7.9a bi turlu indiremedim opti yi zaten hack disabeld modunda ve tuhaftir ki 7.2optide 15fps veren pc 7.9hackta 60fps yi gordum buda yuksek fps icin giriyorum denebilir zaten disabeld etkisi yok bide fps yuksek olunca hacklari kaydetmem kolay oluyo elimde 3,4 video var yakin zamanda adminlere ulastirmayi dusunuyom

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Sw de hilenin haddi hesabi yokki saklanbac oynuyoduk kimde hack var yazdi adam zaten oyun 24 kisilik 16kisi bende var dedi bide cogu bu hileleri kullaniyo bendeki hack sebebi 1.7.9la giriyoeum ve opti oluyo 7.9a bi turlu indiremedim opti yi zaten hack disabeld modunda ve tuhaftir ki 7.2optide 15fps veren pc 7.9hackta 60fps yi gordum buda yuksek fps icin giriyorum denebilir zaten disabeld etkisi yok bide fps yuksek olunca hacklari kaydetmem kolay oluyo elimde 3,4 video var yakin zamanda adminlere ulastirmayi dusunuyom
SonOyuncu Hatti Hesabini Bilmeyen Çok Kalitesiz Oyuncular var Premium Olsa[ben giremezdim :p] daha kaliteli oyunculara ulaşma şansi var ben 15 yaşindayim mesela küçükler çoğunluğu pre alamaz bu sayede kalite artar.

warman11111

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Azlaaz emin ol pre olanlar da pek farkli degil hatta daha beterlerini gordum mcsg de duz 15blockluk duvara tirmanan adam gordum ve car calip satan cok tanidigim 9 yasinda bir cocuk 5 lira ile pre aldi banlandi ve gene aldi pre lerde iyice cocuklasıyor emin ol

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Çoğunluğu Demek Ne Anlama gelir sana açıklayim birkaçi bazilari öyledir ama premium çoğunluğu öyle değildir.

Ginsan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
aslında hileli oyuncuları yenmek kolay hilesiz oyunculara göre daha çok hata yapıyorlar hatta oyunu daha bir zevkli hale getiriyorlar onları hilesiz ezmek daha bi zevkli oluyor sırf bu yüzden OITC ye başladım. onların hack kullanması kazanacakları anlamına gelmiyor maalesef

warman11111

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kelle avcisi sanirim turkcesi bu ingilizcem iyi degildir neyse evet haklisin hackli adamlari ezmek bi eglenceli oluyo sende benim kafadasin zaten gc yi de seviyorsun hakket lan yakiniz kafa olarak ama sen sneak la daha ii anlasirsin o da animeci