Kod_adı Bidaha bu işlere Bulaşma!

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
UnioCrafta bulasanin sonu bu iste :p Cocuk konumu calmasa CC kredi karti oldugu anlasilmicakti :D

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
Sendeki hava SonOyuncu ekibinde yok. Kendine gel 2000 kişilik değil 200 kişilik bir server yönetiyorsun :)

Henuz :) Ayrica ilk cumlede espri yapmak istedim fakat tam anlamiyla anlatamadim sanirim. Gercekten konu calinti olmasa Azure oldugu ortaya cikmayacakti. Bence yanlis degil soyledigim

AdaletWasHere

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Henuz :) Ayrica ilk cumlede espri yapmak istedim fakat tam anlamiyla anlatamadim sanirim. Gercekten konu calinti olmasa Azure oldugu ortaya cikmayacakti. Bence yanlis degil soyledigim
200 kişiyle artistik yapıyorsun herkes çok iyi anladı merak etme :)

" UnioCrafta bulasanin sonu bu iste " kimsin sen ?

ufukt14789

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
yok ben fark etmiştim yan çarla da pek ilgilenmemeiştim Azure denme zannediyordum 1 Ayda kapanır dedim ancak kullandıkça öde çıktı.[DOUBLEPOST=1408745246,1408745213][/DOUBLEPOST]

bence üfürkçü :)

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
evet haklısın demekki ilk başta konumun kapatılmasında hayırlı bir şey varmış.. neyse size geleyim Unio 'ya MC yi bırakcam lan yoksa valla sıkıntıdan ölüyom :( yada Faction açıcam en iyisi nitrado aynen Faction 'la yola devam da para yok arkadaşlardan isticem şimdi pf :(

Son düzenleme:

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0

Sonunda dil cikarma isareti kullandim. Yani o cumlede bir ciddiyet yoktu. Bunda takilacak ne var anlamadim.

evet haklısın demekki ilk başta konumun kapatılmasında hayırlı bir şey varmış.. neyse size geleyim Unio 'ya MC yi bırakcam lan yoksa valla sıkıntıdan ölüyom :( yada Faction açıcam en iyisi nitrado aynen Faction 'la yola devam da para yok arkadaşlardan isticem şimdi pf :(

Sunucun o kadar acik kaldi hicmi VIP satmadin?

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mert bilişimi kapatıyor kredi kartı ekstreleri ayın 15 inde çekip atıcak çünkü ayın 15 inde geliyor. inş cevabınızı almışınızdır.

SectionFire

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Mert bilişimi kapatıyor kredi kartı ekstreleri ayın 15 inde çekip atıcak çünkü ayın 15 inde geliyor. inş cevabınızı almışınızdır.
Ekstreler için 15ini beklemeye gerek yok internet bankacılığına girerek an ve an ne harcama yapıp yapmadığını görebilirsin.
Bu konu fazla uzatı artık uplamayın

InfusionCoder

HTML CSS PHP Coder| MrCezmi| TeamCezmi
En iyi cevaplar
0
Ya ne güzel okuyodum heycanla mesajlar bitti :+(

HUAWEI Y320-U10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

seco7241

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

AdaletWasHere

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kardeş adamın emeğini çalıp birde adminlik istiyorsun :D haykırdım (Oyuncuyum)[DOUBLEPOST=1410040278,1410039373][/DOUBLEPOST]
SonOyuncuda yetkilide olur isterse kardeş :)
En azından o adamların olması için bir sebebi var dostum :)
Oynadığın sunucuyu bana savunma 200 kişimi daha fazladır 2000 kişimi sen düşün.

seco7241

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
En azından o adamların olması için bir sebebi var dostum :)
Oynadığın sunucuyu bana savunma 200 kişimi daha fazladır 2000 kişimi sen düşün.
kardeş adam espirisine söyledi sonundada dil işareti çıkardı.200 kişilik server olsa bile sonoyuncuya benzeyen bir server :) :)