NonCraft - 1.7.X - (Emek Harita/Plugin) - play.NonCraft.com - SAAT 20:00'da 3 TANE VIP ÇEKİLİŞİ!

HasONLINE

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Ne kadar güzel ve terbiyeli oyuncular var .
Küfürünü attığınız VİP'in VİP'liği alınmıştır.
Uyarmak isterim oyuncular küfür ettiği zaman yapabiliceğimiz şey sadece susturmaktır.
Bir oyuncunun küfürüne göre yönetimi aşağılamak biraz garip kaçıyor.

MrSahin_

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Küfürünü attığınız VİP'in VİP'liği alınmıştır.
Uyarmak isterim oyuncular küfür ettiği zaman yapabiliceğimiz şey sadece susturmaktır.
Bir oyuncunun küfürüne göre yönetimi aşağılamak biraz garip kaçıyor.
küfür etti diye viplik mi alınır.1-2 muteleseydiniz daha yerinde olurdu.VIP ler küfür edince vipliği alıyorsanız defaultlar küfür ettiğinde de ban yesin

HasONLINE

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
küfür etti diye viplik mi alınır.1-2 muteleseydiniz daha yerinde olurdu.VIP ler küfür edince vipliği alıyorsanız defaultlar küfür ettiğinde de ban yesin

Ban sebebini ayrıntılı bir şekilde açıklıyorum..
Bizden sürekli builderlik yetkisi istedi. aradan 2-3 gün geçtikten sonra biz yetkiyi vermeyince Bize bana güvenmiyosunuz ben serveri bırakıyorum bana builderlik vermiyosunuz tarzı şeyler söylemeye başladı ve 2-3 dakika sonra hesabını satmaya kalkıştı. Bu yüzden en uygunu vip'liğini almak gerekirse Oyundan uzaklaştırmak diye düşündük.

ByAhmttt

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bir vip dedi bu hack die ban yedim.[DOUBLEPOST=1408712165,1408711815][/DOUBLEPOST]

Buda boşuna ban yedigim simdikide nedensiz mute yedigim

MayınKraft123

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server çok güzel umarım emeğinizin karşılığını alırsınız[DOUBLEPOST=1408712852,1408712686][/DOUBLEPOST]Admin hack kontrolü yapıyor musunuz ?

JustMyProst

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler sw de hack dolu ölüp duruyordum + VİPİM Bir kere hack kullanıyım dedim VİP ligim alındı ban yedim böyle bir şey varmı ?

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Bir vip dedi bu hack die ban yedim.[DOUBLEPOST=1408712165,1408711815][/DOUBLEPOST]

Buda boşuna ban yedigim simdikide nedensiz mute yedigim

Ekranın tamamını koymazsan sana kimse inanmaz saklıyacağın bir şey yok ise eğer .

HasONLINE

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ekran Paylaşımında Yakalanan Huzuni YÜZÜNDEN BANLANDIN.

JustMyProst

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler sunucu harika ! TaylanEfendi & ekibi sw yi manyak sekilde yapmıslar fakat ban yedim açsalar süper olurdu... açarmısınız bir daha hack kullanmıyacagım... İD: Slime_HD vipdim ;(

JustMyProst

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
hUZİNİ YAKIYOR + Ban yok |||banım açıldı iyi oyunlar

HasONLINE

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Gönderilen gif'in sahibi kimse ban yicektir.