Son Oyuncu Network | Yeni: ŞİFRE GİRİŞ EKRANI, GRAVITY, Sky Wars v2, Anti-Makro Anti-Hile, Client ve Mod düzenlemeleri

LegendMC

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Emin olun ki bizde bu durumdan sizin kadar şikayetçiyiz. Ama malesef ki bu hile üreticileri durmak bilmiyor engelleyebildiğimiz kadar engellemeye çalışıyoruz ama her zaman farklı şeyler ile karşımıza çıkıyor bu kişiler o yüzden burada size iş düşüyor oyun oynarken arka planda farps benzeri video programları açık bulunsun hile olduğunu gördüğünüz kişilerin 10 saniye bile videosunu çekseniz yeterlidir. Bizlere bildirin ve bizde gerekeni hemen yapalım.
Haklısınız ama bir sorun var o kadar kasıyorki fraps, vs. açtığımızda... oyunu doğru düzgün oynayamıyoruz hemen ölüyoruz @ByNovem @DonduranAtes @KaaNUmaY

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
EULA bunlara koyacak (cezayı) hibcbir eula Kuralına uyulmamıs
Koyacak falan sen ne ayaksın? Bize hakaret etme hakkını nereden buldun?
O kıt beyninizle cool olma çabalarınız sizi yerin dibine sokuyor sadece.
Bir düşün bakalım, crack bir server EULA'yı takar mı sence? Tabi düşünebilme yeteneği sizin türünüzde var mı bilemiyorum...

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir düşün bakalım, crack bir server EULA'yı takar mı sence? Tabi düşünebilme yeteneği sizin türünüzde var mı bilemiyorum...
IRFN kardeşim bi konuda yardımcı olabilir misin ?

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bir pluginin tekrar yazılması kaç gün sürüyor ortalama olarak ?

LanetokulTR

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
forum da kralmısın sen neşe dağılın kavga olmasın sonra herkes ban yiyo ._.[DOUBLEPOST=1408648952,1408648463][/DOUBLEPOST]
yanlış anlaşılmış espri yaptım

KaaNUmaY

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bunu bir uyarı olarak mı yoksa şaka amaçlı bir mesaj olarak mı algılamalıyım bilemedim.
Yok yok ikiside değil kaldırılmadı yerine kaldırılmalı olarak okudumda gun craft yazısının kaldırılmasının ne gereği var tekrar gelicek demiştim :)

Ginsan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Öncelikle bu güzelim serverı eleştirenler , sürekli bir açıklarını bulup küçük düşürmeye çalışanlar soruyorum size o sefil hayatınız da siz ne başardınız ki başkalarının başarılarını eleştirebiliyorsunuz ?

Neyse bunları boş verelim gelelim Gun Craft'a : Guncraft adı altında birçok mg yapılabilir yeni guncraft'ı merakla bekliyorum eskisinden daha güzel olacağından eminim. sizden tek istediğim sadece team deathmatch olmasın diğerleri sadece zaman kaybettiriyor. Açıkçası noob noob oynayan kişilerle takım olmak istemiyorum. Bence deathmatch gibisi yok.

Size Guncraft hakkında bir kaç önerim var. Bence guncraft takımla oynanan ve bireysel oynanan olarak ikiye bölün. İsteyen istediğini oynar. Bu bölümlerin alt oyunları olacak. Mesela şunlar gibi.

Takım oyunu oyunları:
Team Deathmatch : önceden olduğu gibi 4 tane takım yapar sınınız millet deli gibi oynar.
Bayrak Kapmaca : iki tane takım olur bu takımların bayraklarını bir blok yapabilirsiniz mesela benim takımımdaki biri karşı takımdakilerin bayrağını alınca kafasına o takımın rengindeki blok gelecek ve kendi takımının oraya gidip herhangi bir şekilde bayrağı bırakıp takımına 1 puan kazandıracak. Oyun sonunda en çok puanı olan takım kazanır.
Saldırı Savunma : iki takım sırasıyla belli bir noktayı savunur. saldıran takım oyun süresi bitmeden o noktada belli bir süre durur ve ele geçirir.

Bireysel olarak oynanan oyunlar:
Deathmatch : Eskisi gibi belli bir süre verilir bu sürede en çok adam öldüren kazanır.
Aslında Deathmatch tan başka bir oyun gelmiyor aklıma ama şöyle bir şey de yapabilirsiniz kocaman bir harita ama çok da büyük olmasın herkes de sadece sniper var kılıç yok. Böyle bir oyun olsa güzel olabilir.
bu arada da ben soullhunter

Son olarak @IRFN yeni gelecek olan mine city de amacımız tam olarak ne olacak ? oyun hakkında daha fazla bilgi verebilir misin ?

DonduranAtes

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Öncelikle bu güzelim serverı eleştirenler , sürekli bir açıklarını bulup küçük düşürmeye çalışanlar soruyorum size o sefil hayatınız da siz ne başardınız ki başkalarının başarılarını eleştirebiliyorsunuz ?

Neyse bunları boş verelim gelelim Gun Craft'a : Guncraft adı altında birçok mg yapılabilir yeni guncraft'ı merakla bekliyorum eskisinden daha güzel olacağından eminim. sizden tek istediğim sadece team deathmatch olmasın diğerleri sadece zaman kaybettiriyor. Açıkçası noob noob oynayan kişilerle takım olmak istemiyorum. Bence deathmatch gibisi yok.

Size Guncraft hakkında bir kaç önerim var. Bence guncraft takımla oynanan ve bireysel oynanan olarak ikiye bölün. İsteyen istediğini oynar. Bu bölümlerin alt oyunları olacak. Mesela şunlar gibi.

Takım oyunu oyunları:
Team Deathmatch : önceden olduğu gibi 4 tane takım yapar sınınız millet deli gibi oynar.
Bayrak Kapmaca : iki tane takım olur bu takımların bayraklarını bir blok yapabilirsiniz mesela benim takımımdaki biri karşı takımdakilerin bayrağını alınca kafasına o takımın rengindeki blok gelecek ve kendi takımının oraya gidip herhangi bir şekilde bayrağı bırakıp takımına 1 puan kazandıracak. Oyun sonunda en çok puanı olan takım kazanır.
Saldırı Savunma : iki takım sırasıyla belli bir noktayı savunur. saldıran takım oyun süresi bitmeden o noktada belli bir süre durur ve ele geçirir.

Bireysel olarak oynanan oyunlar:
Deathmatch : Eskisi gibi belli bir süre verilir bu sürede en çok adam öldüren kazanır.
Aslında Deathmatch tan başka bir oyun gelmiyor aklıma ama şöyle bir şey de yapabilirsiniz kocaman bir harita ama çok da büyük olmasın herkes de sadece sniper var kılıç yok. Böyle bir oyun olsa güzel olabilir.
bu arada da ben soullhunter

Son olarak @IRFN yeni gelecek olan mine city de amacımız tam olarak ne olacak ? oyun hakkında daha fazla bilgi verebilir misin ?

Guncraft zaten genel bir isimdir ve farklı modlara ayrılır;

Guncraft >
- Gungame
- Team deathmatch
- Captura flag

gibi modlar, ancak henüz sadece gungame yi kodlamıştık. Plugin 1 senelik oldugundan bakıma aldık. Arka planda geliştirdiğimiz sistemler var, bu sistemleri bitirmeden oyunu açmak istemiyoruz. Sistemi geliştirip, sonra guncraftın modlarını yapacağız. Ve bu sistem pek kolay bir sistem değil :] Sistemin ne olduğunu sorarsan basit olarak anlatayım. Mesela rusha 20 arena var, 4 katı daha çok performansda 50 Arena açabiliriz bu sistemi geliştirebilirsek. Ancak zaman gerekiyor, yazdığın yazıları okudum. Genelde insanlar neden bilgil verilmiyor diye soruyorlar, bu anlattıklarımı anlayabilecek kapasitede pek insan yok. Senin gibi olgun insanlar sordukça cevaplarım tabii ki.

Minecity amaç olmaz, sohbet muhabbet amaçlı olacak. Çeşiktli meslekler, ihtiyaçlar (susama tuvalet gibi :) ). Ev satın alıp geliştirme, (kira satın alma vesayre) daha akla gelmeyen birçok şey.