SonTÜRK / Survival / SATILIKTIR #400 TL / SKYPE: pmmedya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
bir survival sunucusuna göre viplerde çok özellik var

alves34

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Server çok iyide para sistemini tl ye çevirirseniz daha tatlı bi hale gelicektir. :)

pmmedya

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Anlatayım
Servere 1 hafta girmedim sonra bi girdim evimden claim kalmıkmıs millet claim atmış tabi tabelasız chestleri soymuslar 30 lvl ench masası filan hepsi gitmiş emekler filan hepsi tabi bende buna kızdım semihle filan konustum tabi semih sadece vip alanların msjına baktıgı için cevap vermedi işte admin filan bekledim geri claimi kaldırdı admin geri semihe küfür etttim tuttu bu sefer banladı hem suç sizde hemde daha birde kendinizi savunuyorsunuz
Bu olay sunucunun ilk açıldığı zamanlar yani Mart veya Nisan aylarında olmuştu. O zamandan beri böyle olaylar hiç olmuyor. Eskiyi eleştirmeniz çok mantıksız üzerinden 3-4 ay geçmiş.. Ayrıca sunucu 2-3 kez sıfırlandı. Biz silmeseydik bile yinede silinecekti...

alves34

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
sunucunun şu özelliği çok yanlış vsdeyken adamlar çıkıyor itemleri düşmüyor bu çok saçma böyle vslerde adamlar kaçıyor habire oyun saçma hale gelmiş kuruculara sesleniyorum şu özelliği düzeltirseniz rahat ve keyifli vs ler geçireceğiz iyi aksamlar dilerim.

pmmedya

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Oyunda zaten böyle bir özellik var. Eğer birisiyle vs atıyorsanız ve o kişi vsdeyken oyundan çıktıysa anında ölür. Ama eğer karşınızdaki kullanıcı kaçar ve sohbette "Savaş bitti, özgürsün!" yazısı çıkarsa oyundan çıkabilir.

alves34

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
böyle bir şey değil vs anında vururken çıkıyor ve itemler düşmüyor veya oyuncu ölmüyor sonra tekrar giriyor aynı itemleri elinde oluyor bu sorun var 2 kez başıma geldi vururken birbirimize çıktı ve ne item düştü nede öldü.

pmmedya

Marangoz
En iyi cevaplar
0
böyle bir şey değil vs anında vururken çıkıyor ve itemler düşmüyor veya oyuncu ölmüyor sonra tekrar giriyor aynı itemleri elinde oluyor bu sorun var 2 kez başıma geldi vururken birbirimize çıktı ve ne item düştü nede öldü.
Böyle bir şey olmaması lazım, çıktığı an ölür. Bu gece kontrol ederiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...