LegendTurk | Ekip alımları başlamıştır.

DikmenTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adınız :Muratcan
Soyadınız :Dikmen
Istediğiniz alan : Genel2
Neden katılmak istiyorsunuz : Sunucunun gelişmesinde yararım olabileceğini düşünüyorum.

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Skypede bekliyorum :)

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Skypede bekliyorum :)

LoopZone

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Adınız : Koray
Soyadınız : Alagöz
İstediği alan : Moderator olmassa Builder de olur (seçeneklerde olamasada iyiyimdir :D)
Neden Katılmak İstiyorsunuz : servere katkıda bulunacağıma inanıyorum ve sizinle iyi anlaşabileceğimi düşünüyorum eğer beni kabul ederseniz 6 serverde moderator yetkisi aldığım gibi sizin serverde de yetki almak istiyorum serverinizi görmedem beğendim:D:D:D.

Son düzenleme:

babu24

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Kardesm Lafı Fazla Uzatmıcam Alım Varsa BUilder Yas 17 Sw Gelirm Ver İp
^3 senelık Mc Oynamıslıgım var Builderligimi begenmeessen banla tmm acil yaz ona gore gelcem

karakent

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zaten ekiptekilerin hepsini OP + Admin yapıyoruz :) Seni mimar olarak aldım, Skype : minecraftprosu eklersin..
Dostum kusura bakma kac gündür giremiyorum netimiz yok bu gün kesinlikle gelicek gelmezse zaten şikayet edicem ! Rn kisa zamanda yardm edicem )

karakent

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim internetim geldi o.m den ip yi at

byMasterTurk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adınız : Koray
Soyadınız : Alagöz
İstediği alan : Moderator olmassa Builder de olur (seçeneklerde olamasada iyiyimdir :D)
Neden Katılmak İstiyorsunuz : servere katkıda bulunacağıma inanıyorum ve sizinle iyi anlaşabileceğimi düşünüyorum eğer beni kabul ederseniz 6 serverde moderator yetkisi aldığım gibi sizin serverde de yetki almak istiyorum serverinizi görmedem beğendim:D:D:D.
Alınmadınız[DOUBLEPOST=1406130714,1406130638][/DOUBLEPOST]Proje iptal oldu, NiceCraft adlı projemize 3 kişi ile devam ediyoruz.
Reklam gibi olmasın ama gelmek isteyen gelebilir : NiceCraft.Nitrado.Net
Alım yapmayacağız

LoopZone

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Alınmadınız[DOUBLEPOST=1406130714,1406130638][/DOUBLEPOST]Proje iptal oldu, NiceCraft adlı projemize 3 kişi ile devam ediyoruz.
Reklam gibi olmasın ama gelmek isteyen gelebilir : NiceCraft.Nitrado.Net
Alım yapmayacağız
server güzel yardımcı olmak istedim ben sadece.