Blazerd MMORPG / Rüya , Görev, Tarım, Yükseltme ve Birçok Sistem /Yapım aşamasında / White List YOK

Prenscan13

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
benim dediğim yani sonu ratoronline gibi olmaz inşallah diyorum

aserman01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İşte blackone dan harika bir çalışma daha foruma biraz ara vermiştim konuyu geç gördüm eeee bi forum sayfası açmayı düşünüyomusun eskisi gibi ? bide kervan sistemini açıklarsan sevinirim yani kervana binek nasıl alıcaz

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güncel +

Rüya Sistemi eklendi;
Videoda ses efektleri gelmemiş o yüzden kusura bakmayın :D

Rüya Sistemi kıs açıklama;
Rüya Sistemi 5% olasılıkla 20 çeşit rüya görmenizi sağlar.
Rüya Türleri:
1- Şans Rüyaları ( Şansınızın ne durumda olduğu. )
2- Mutluluk Rüyaları ( Diğer gün mutluluğunuzun ne kadar olduğu.[Şansa benzer] )
3- Korkunç Rüyalar ( Cidden korka bilirsiniz. )
4- Pisişik Rüyalar ( Rüyanda kırdığın blok gerçek hayattada kırılacak. )
5- Gelecek Günlüğü Türü ( Bu Sistemin eşi benzeri yoktur.Ve yapmam neredeyse 2 saatimi almıştır.Oyundaki geleceğinizi gösteriyor. )
6- Drop Rüyası ( O gün size ne kadar, ne sıklıkla, değerlimi-değersizmi eşyaların düşme olasılığını söyler. )
7- Pisikolojik Rüyalar ( Belirsiz Türden Rüyalara benzer ama belirsiz değildir.Rüyayı görünce anlarsınız. )
8- özür dilerimgrafik Rüyalar ( Sapıklık abartılmamıştır. )
9- Sihirli Göz Türü{DAHA BİTMEMİŞTİR}- (Rüyanızda sizi gelecekte kim öldürdü, kim öldürecek yada kimi öldürücekseniz onu gösterir.)
10- Belirsiz Türden Rüyalar ( 10 adet )

ardatürker

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Abi süper olcak gibi bekliyoruz insallah açılır şu rüya siteminde *****grafi rüyalarıabartılmamıs olsunda :D

Prenscan13

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kaldırıldı[DOUBLEPOST=1406663592,1406663517][/DOUBLEPOST]p ornografi mi diyorsunuz

aserman01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güncel +

Rüya Sistemi eklendi;
Videoda ses efektleri gelmemiş o yüzden kusura bakmayın :D

Rüya Sistemi kıs açıklama;
Rüya Sistemi 5% olasılıkla 20 çeşit rüya görmenizi sağlar.
Rüya Türleri:
1- Şans Rüyaları ( Şansınızın ne durumda olduğu. )
2- Mutluluk Rüyaları ( Diğer gün mutluluğunuzun ne kadar olduğu.[Şansa benzer] )
3- Korkunç Rüyalar ( Cidden korka bilirsiniz. )
4- Pisişik Rüyalar ( Rüyanda kırdığın blok gerçek hayattada kırılacak. )
5- Gelecek Günlüğü Türü ( Bu Sistemin eşi benzeri yoktur.Ve yapmam neredeyse 2 saatimi almıştır.Oyundaki geleceğinizi gösteriyor. )
6- Drop Rüyası ( O gün size ne kadar, ne sıklıkla, değerlimi-değersizmi eşyaların düşme olasılığını söyler. )
7- Pisikolojik Rüyalar ( Belirsiz Türden Rüyalara benzer ama belirsiz değildir.Rüyayı görünce anlarsınız. )
8- *****grafik Rüyalar ( Sapıklık abartılmamıştır. )
9- Sihirli Göz Türü{DAHA BİTMEMİŞTİR}- (Rüyanızda sizi gelecekte kim öldürdü, kim öldürecek yada kimi öldürücekseniz onu gösterir.)
10- Belirsiz Türden Rüyalar ( 10 adet )

Rüya sistemi süper olmuş :) Bide arkadaşlar mc türkteki grubumuza katılırsanız seveniriz (Blazzerd Online )

Prenscan13

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

keremiko5

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Gayet güzel bir proje.Pluginleri epey beğendim doğrusu.Rüya plugini güzelmiş özellikle.