S'o Network Creative Bölümü: +18, Küfürler, Rezil Laf Yarışmları

Pre16deniz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Türk sunucularında bir oyunu kazandığımda bana söylenenler;
eziksin ** işiniz gücünüz eziklik ** senin ** ölmüşlerinin **
memleket eziklerle dolmuş **
eziksin ** anca hile kullan **
vb...

Yabancı sunucularda bir oyunu kazandığımda bana söylenener;
GG
U r good
plase teach me how to play this game
professional pro
vb...

Bu her şeyi açıklıyor zaten...
Evet, haklısın kardeşim. Türkler çok küfürlü konuşuyor. 6yaşındaki bir çocuk bile anaokulunda küfür ediyor. Zaten üniversitelileri de bilirsiniz, hep küfür ederler. Yabancılar (Amerikanlar, İngilizler vb.) çok ağızı bozuk olmayan tipler.

İYİ FORUMLAR..!

Baggi

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ramazan, ramazan mı küfür ettiler bu kadar. Ettilerse belli zaten yaşları en fazla 11'dir.

DonduranAtes

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Türk sunucularında bir oyunu kazandığımda bana söylenenler;
eziksin ** işiniz gücünüz eziklik ** senin ** ölmüşlerinin **
memleket eziklerle dolmuş **
eziksin ** anca hile kullan **
vb...

Yabancı sunucularda bir oyunu kazandığımda bana söylenener;
GG
U r good
plase teach me how to play this game
professional pro
vb...

Bu her şeyi açıklıyor zaten...

arkadaşın bu sözcükleri yeterli. Extra açıklama gerekirse söyliyeyim. Sonoyuncu değil, bütün Türk ve cracked sunucularda bu mevcuttur. Sizden gelen SS ler ile biz insanları küfrün ağırlığına göre banlıyoruz ama yeterli olmuyor tabii ki. Keşke elimizden daha sağlam bir şey gelse.

BlackiePie

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Elimde Gani Gani para var ama Premium almıyorum. Neden bu kapitalist sistemin kölesi olmak isteyeyim ki ?
Ayriyeten Crack oynamamın bana yada başka kimseye zararı yok ^^
[Şaka şaka, fakirim ben. Yinede oyunlara para vermeyi doğru bulmuyorum]

DonduranAtes

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Elimde Gani Gani para var ama Premium almıyorum. Neden bu kapitalist sistemin kölesi olmak isteyeyim ki ?
Ayriyeten Crack oynamamın bana yada başka kimseye zararı yok ^^
[Şaka şaka, fakirim ben. Yinede oyunlara para vermeyi doğru bulmuyorum]

Niye o insanlar oyunları yapana kadar nekadar emek sarfediyorlar, stüdyolarda gece gündüz çalışıyorlar. Masraf harcıyorlar, sırf sen internetten indir oyna diyemi ? Taleworlds u bilirsin, Dünyada en iyi ilk 100 oyun içine giren mount and blade warband ın yapımcıları. Bu arkadaşlar Türkler ve afisleri Ankarada. Adam satışların %90 ının dış ülkeden yapıldıgını ve Türklerin oyunu ya korsan CD satan yerlerden yada internetten indirdiğini söylüyor. Paran yoksa oyun oynama demiyorum, paran yoksa indirirsin tabi, ama paran varken dalga geçer gibi oyunu indirip oynaman ...

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Hala gülüyorum. Sence bu yaptığın (senelerdir minecraft oynaman ve oyunu hala satın almaman) güzel bir şey mi?
Konuya gelecek olursak SonOyuncu Creative bölümüne birkaç kez girmişliğim vardır. Herkes "sew olaq mı" diye tutturmuş, erkek erkeğe sevgili oluyorlar (o_O).
Hort olmuş olabilir fakat kız skinimi görüp sev olalımmı diyen herkesin teklifini kabul edip evlerini yıkıyorum.

Cobra_HD

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konuyu okudum ve neredeyse hepiniz bunun Korsan Minecraft ile ilgili olduğunu düşünüyorsunuz. Türkiye'de olduğumuzu unutmayın oyunlar aşırı pahallı bilgisayara 1000 ₺ veremeyen insanlar var Türkiye'de. Oyunlar da ucuz değil ki! 5 tane aklı başında oyun alsan zaten 1000 ₺ ediyor, ne yapsın bu adam oyun alırsa oynayamayacak, bilgisayar alsa oyun alamayacak. Sonra bir çözüm buluyor Korsan, oyunlara para vermeden direkt olarak oynayabiliyor, e şimdi niye gidip orjinale tonla para bassın ki bu insan? işin bir de bu kısmından bakın.

Para biriktirip alsın diyeceksiniz, haklısınız ancak 200-250 ₺ biriktirmek kolay değil -öyle haftada 30-40 ₺ almadıkça- 2-3 ayda biriktirilebilir ancak o para. Oyunlar da malum zaten 1 aya kalmadan bitiveriyor, aşırı tepki veriyorsunuz.

Yabancılar oyuna verecek parayı nereden buluyor derseniz. Oralarda konsolun fiyatı bile ucuz mesela Playstation 4 400 $ yani yaklaşık 800 ₺ Türkiye'deki fiyatı ise 1250 ₺ fazladan 450 ₺ ödüyoruz, 450 ₺ öyle küçümsenecek bir para değil inanın bana bilgisayara 450 ₺ veremeyecek bir sürü insan tanıyorum.

YANİ KISACA, TÜRKİYE'DE YAŞADIĞIMIZI UNUTMADAN KONUŞUN!

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Konuyu okudum ve neredeyse hepiniz bunun Korsan Minecraft ile ilgili olduğunu düşünüyorsunuz. Türkiye'de olduğumuzu unutmayın oyunlar aşırı pahallı bilgisayara 1000 ₺ veremeyen insanlar var Türkiye'de. Oyunlar da ucuz değil ki! 5 tane aklı başında oyun alsan zaten 1000 ₺ ediyor, ne yapsın bu adam oyun alırsa oynayamayacak, bilgisayar alsa oyun alamayacak. Sonra bir çözüm buluyor Korsan, oyunlara para vermeden direkt olarak oynayabiliyor, e şimdi niye gidip orjinale tonla para bassın ki bu insan? işin bir de bu kısmından bakın.

Para biriktirip alsın diyeceksiniz, haklısınız ancak 200-250 ₺ biriktirmek kolay değil -öyle haftada 30-40 ₺ almadıkça- 2-3 ayda biriktirilebilir ancak o para. Oyunlar da malum zaten 1 aya kalmadan bitiveriyor, aşırı tepki veriyorsunuz.

Yabancılar oyuna verecek parayı nereden buluyor derseniz. Oralarda konsolun fiyatı bile ucuz mesela Playstation 4 400 $ yani yaklaşık 800 ₺ Türkiye'deki fiyatı ise 1250 ₺ fazladan 450 ₺ ödüyoruz, 450 ₺ öyle küçümsenecek bir para değil inanın bana oyunlara 450 ₺ veremeyecek bir sürü insan tanıyorum.

Avrupa'da felanda öyle

BlackiePie

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Niye o insanlar oyunları yapana kadar nekadar emek sarfediyorlar, stüdyolarda gece gündüz çalışıyorlar. Masraf harcıyorlar, sırf sen internetten indir oyna diyemi ? Taleworlds u bilirsin, Dünyada en iyi ilk 100 oyun içine giren mount and blade warband ın yapımcıları. Bu arkadaşlar Türkler ve afisleri Ankarada. Adam satışların %90 ının dış ülkeden yapıldıgını ve Türklerin oyunu ya korsan CD satan yerlerden yada internetten indirdiğini söylüyor. Paran yoksa oyun oynama demiyorum, paran yoksa indirirsin tabi, ama paran varken dalga geçer gibi oyunu indirip oynaman ...
Oyun oynamak yararlı bir şey değil aksine zararlı ve uzun süreli oynamada bağımlılık yaratan bir şeydir. Şimdi neden bu tür oyunlara para ödeyeyim ? O kadar gün oyunu yapmaya uğraşıyorlarsa Crack kullanımı önleyecek programlarda yapsınlar ^^

Pre16deniz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bazı arkadaşlarımız "orijinal hesap aldın git orijinal sunucularda oyna o zaman" der. Hem ben orijinal hesabım ama bazen benim ismimle kayıt ettirebiliyorlar. Bunu hiç sevmiyorum ben doğrusu. Orijinal hesap alanlar oynuyor korsan hesapların girdiği sunucuda, keyfi yerinde, sonra korsan hesaplar geliyor artistlik taslıyor. Yani kıskandıkları için mi belli değil. Madem orijinal hesap aldık biz, keyfini çıkaramaz mıyız, yani korsan hesap olan bazı adamlar "sen git orijinal sunucuda oyna" der. Hem, eskiden korsan hesaplar yoktu. İnsanlar orijinal hesap alıp keyfi yerinde oyun oynuyorlardı. Sonradan korsan hesaplar geldi orijinal hesap artışı azaldı. Yani şu korsan hesaplıları sevmiyorum ama orijinal hesap alın diye de yalvarmıyorum. Ama orijinal hesap almışlar gitmiş mesela bir sunucuda gitmiş orjinal hesabı var korsan kullanıyor, mantıksız değil mi?

Neyse Arkadaşlar, Bu Yazı Çok Uzadı. Yani Demek İstediğimi Umarım Anlamışsınızdır.

İyi Forumlar..!

İyi Ramazanlar..!

DonduranAtes

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

Yabancılar oyuna verecek parayı nereden buluyor derseniz. Oralarda konsolun fiyatı bile ucuz mesela Playstation 4 400 $ yani yaklaşık 800 ₺ Türkiye'deki fiyatı ise 1250 ₺ fazladan 450 ₺ ödüyoruz, 450 ₺ öyle küçümsenecek bir para değil inanın bana bilgisayara 450 ₺ veremeyecek bir sürü insan tanıyorum.

Dediğim gibi, yorumu yaptığım arkadaşın lafına takıldım. "Yinede oyunlara para vermeyi doğru bulmuyorum" , paran yok ise hay hay indir oyna ancak o insanların verdiği emekleri paraları unutma. Ayrıca ben 200-250 TL ye çok nadir oyunlar var, genelde playstationda oluyor onlarda. Steamdan indirimleri bekleseler bile yeterli, düşün GTA 4 5 TL ye düştü.

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
Benim param yok benim suçum mu

Arkadasim param yok bahanesini kesin artik. Paran yoksa free to play oyun oyna. Cocukken paran yok diye oyuncaklari calarakmi oynardin? Paranin yettigi oyuncakla oynardin. Hic bir farki yok iste