<-> MinePaxs <-> Hizmete, Eğlenceye ve Heyecana Açılmış Bulunmaktayız! <-]minepaxs.batihost.com[->

ErenKobal

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hammadde'de hammadde yok ve lapis yok server güzel ama bu ikisi yok eklenirse sevinirim. bu arada alım açıkmı? adım cellardoor

Arcean

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
5 Yıl önce açıktı bu tip sunucu 2011'de açıktı :ha:. Sizin anlama seviyenizi daha yeni aldım, haydi bakalım. Devam şimdi size uygun cevaplar vereceğim.
bence sen ciddi sorunlusun anlamanda sorun mu var kardeşim biz 2016'da mıyız ? yoksa 2014'demiyiz ? diyorsun ki 5 yıl önce açıktı 2009'da minecraft'ın multiplayer sürümü var mıydı ? onu bırak minecraft 2009'un 16 aralığında halka açık alpha süreci başladı 15 gündemi açtınız sunucuyu onu geçtim 2011'de açıktı diyorsun 2011'de açık olup olmaması senin sunucunun iğrençliğini veya kötülüğünü kapatıyor mu ? açıktı becerememişsiniz KAPANMIŞ şimdi tekrar deniyorsun yine beceremiyorsun(uz)

322batu322

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
bence sen ciddi sorunlusun anlamanda sorun mu var kardeşim biz 2016'da mıyız ? yoksa 2014'demiyiz ? diyorsun ki 5 yıl önce açıktı 2009'da minecraft'ın multiplayer sürümü var mıydı ? onu bırak minecraft 2009'un 16 aralığında halka açık alpha süreci başladı 15 gündemi açtınız sunucuyu onu geçtim 2011'de açıktı diyorsun 2011'de açık olup olmaması senin sunucunun iğrençliğini veya kötülüğünü kapatıyor mu ? açıktı becerememişsiniz KAPANMIŞ şimdi tekrar deniyorsun yine beceremiyorsun(uz)
Hayır canım kardeşim, 5 yıl önce 1 senelik Minecraft'ta Online sürüm olmadığı için yerel hamachi'ydi. Yani beta online idi buraya kadar tamam mı? 2. senesin de sunucu açıldı ama normal Faction'dı. 3. Senesin'De yani 2011'den itibaren ise böyle bir sunucu olma önceliğiyle açılmıştır ve her sene gelişmektedir :D
bence senin yalan söyleme seviyende problem var ^^
Yalan değil gerçek. Sadece o zamanlar forum.minecraftturk.com'u bilmediğim için konu açmamıştım. Bu yüzden siz bilmiyorsunuz.

ve şuana kadar herkezden özür dilerim. Doğru anlattığım halde, yalnış anlattırdığım için.[DOUBLEPOST=1406249050,1406241542][/DOUBLEPOST]
Oyuncular Arası Ticaret Sistemi Eklenmiştir!

McPeace

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çekememezlik mi pardonda bokumu şekillendirsem daha iyi sunucu açarım sunucuda o kadar bug ve iğrenç insan var ki anlatamam..

BassB adlı oyuncu sunucuya girdi *** gibi sunucu bune diyip herkesin anasına bacısına kaydı sonra admine söylediğimizde "1 uyarı puanı alıcak 25de ban yer" ya senin ailevi değerlerin annene edilen küfür hiçmi değeri yok şu oyuncuyu kaybetmemek için mi bunlar ? Utan Utan !

-
Sunucuda yaptığın alışveriş sisteminde öyle büyük buglar varki tek seferde 4k-5k oynuyor para miktarı
-Block olan karpuzu alın gidin kırın normal olarak gelin satın 1.6k kazanıyorsunuz o parayla birdahaki yapışınızda neredeyse 8k'ya yakın bir getirisi oluyor

-Mobarenada ayrı bir bug var chestten gravel'i alın altınıza koyup arenanın üstüne çıkın aşağıda moblar doğsun kendi kendine otursun siz tur atlayın item kasın

-Sunucuda oduncu mesleğinde bug var biraz uğraşıp 10 levele geldiğinizde 2 stack odun kırıp o odunları geri koyduğunuzda 2-3 misli fazla para kazanıyorsunuz yani neredeyse 10k'ya yakın bir meblağ.
Dahası anlat anlat bitmez...
Emek sunucusu açmışsın iyi etmişsin lapisi yok hammadde cart curt saçmalıkları yok ancak az biraz anlasaydın iştende öyle açsaydın iyiydi o kadar düzensiz bir şekilde hazırlanmış ki sunucu birinin ne yaptığından diğerinin haberi yok bu yüzden aşırı miktarda bug var, Oyuncu kitlesi kalitesiz ve "sen" kalitesizsin annesine sövüldüğü zaman banane diyen bir adamın sunucusunda oynamak istiyorsanız buyrun iyi oyunlar
arcean adamın dibisin böyle gelipte saçma sapan sunucularda oynuyorlar