Minecraft Filmi Geliyor!

A

Asigo64

Ziyaretçi
O değilde konuyu nasıl bağlayacaklar ? daha doğrusu konu ne olur

zombiespaceman1

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Daha yenimi duyuyonuz la 2 - 3 ay önce **************** da haberi çıktı.

DarqKnife

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bu haber -ya da söylenti- aylardir internette dolasiyor. Fazla heyecanlanmayin :) ilk gördüğümde sevinmistim ama aylar geçti orda burada haberleri cikiyor. Hatta -kim olduğunu hatirlamiyorum- birisi aylar önce de ayni konuyu acmisti

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

System32

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu haber -ya da söylenti- aylardir internette dolasiyor. Fazla heyecanlanmayin :) ilk gördüğümde sevinmistim ama aylar geçti orda burada haberleri cikiyor. Hatta -kim olduğunu hatirlamiyorum- birisi aylar önce de ayni konuyu acmisti

Aynen, haberi aldığımız tarihin izerinden gerçekten uzun zaman geçti.

Sent from my iPad using Tapatalk

mine.master

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya beyler herifler Minecraft gibi bi oyun yapmış, 2.5 saatlik filme senaryo mu bulamayacaklar Allah aşkına

Ege.

Altın Madencisi
Ressam
En iyi cevaplar
0
Herobrine'ı unutun bir kere. Olsa olsa cameo'sunu yaparlar. Bence bir film içerisinde birden fazla hikaye yapılmalı. 'Çok Filim Hareketler Bunlar'daki gibi. Minecraft'ta zaten kendi içerisinde doğal bir hikayesi yok. En iyi çözüm birden fazla ilginç hikayeler gösterilmesidir.

DarqKnife

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Herobrine'ı unutun bir kere. Olsa olsa cameo'sunu yaparlar. Bence bir film içerisinde birden fazla hikaye yapılmalı. 'Çok Filim Hareketler Bunlar'daki gibi. Minecraft'ta zaten kendi içerisinde doğal bir hikayesi yok. En iyi çözüm birden fazla ilginç hikayeler gösterilmesidir.
Katılıyorum. En mantıklısı bu.

Techmo

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar filmin gerçek fragmanı bu değil.15 Ağustos 2018'de vizyona girecek.Asıl fragmanına da şu linkten ulaşabilirsiniz:
ve bu fragmanın belirli bir hikayesi va ve bence gerçekten güzel.Bu fragmana bakmayın siz anlamsız.Asıl fragman linkte verdiğimdir.Teşekkürler...

zombiespaceman1

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar filmin gerçek fragmanı bu değil.15 Ağustos 2018'de vizyona girecek.Asıl fragmanına da şu linkten ulaşabilirsiniz:
ve bu fragmanın belirli bir hikayesi va ve bence gerçekten güzel.Bu fragmana bakmayın siz anlamsız.Asıl fragman linkte verdiğimdir.Teşekkürler...
HORT ALERT! HORT ALERT! CODE: RED! CODE: RED!