HayatMC 3 Builder Alımı

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
başvur

başvurdum dediğin servere çok bir şey istemiyolar ama iyi bir server olacağı kesin resimlerdeki gibiyse emek istiyen bir iş olmuş gerçekten...
6 aydır çalışılıyor kendi yazdıkları pluginleri vb. var 2 haftaya yakın sürede açılcak.

kaptanprays

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
6 aydır çalışılıyor kendi yazdıkları pluginleri vb. var 2 haftaya yakın sürede açılcak.
6 aydır çalışıyorlarsa pek alıcaklarından umudum yok açıkçası benden 10 kat daha iyi olanlar var bence pek almazlar gibi geliyor ama düşünücem...

Harikulade

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bence senin yaptığın çok yanlış bir şey daha önce 4-5 yada istediğin kadar kişiyi seç bu seçtiklerini sına teker teker bir şey iste senin dediklerini yapsınlar daha sonra bunları bide grup olarak dene en iyi grubu al en fazla 2tane builder olsun :)

kaptanprays

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Plugin vb anlamasalarsa bi grup var aslında onlara gösterirsem belki anlarlar plugini sanmıyorumda diğer komutları ?

Harikulade

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kararsız kaldım swmi açsam wolflitepromu alsam diye of of önceden swem vardı 120/118çekmişti rekorum ama kararsız kaldım 100tl var :(

kaptanprays

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kararsız kaldım swmi açsam wolflitepromu alsam diye of of önceden swem vardı 120/118çekmişti rekorum ama kararsız kaldım 100tl var :(
bence nitradodan 2 aylık bir 42 slot 4gb kiralayabilirsin yanlış hatırlamıyosam en azından bence minecraftr server kur derim...

Harikulade

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bence nitradodan 2 aylık bir 42 slot 4gb kiralayabilirsin yanlış hatırlamıyosam en azından bence minecraftr server kur derim...
ne bileyim artık sıktı 2yıldır bu işle uğraşıyorum ama artık sıkıcı gelio wolfliteproyla daha çok eğleiyorum gibi artık eskisi gibi takımda bulamıyorum :(