HobbitCraft MMORPG | Server İpmiz : hobbitcraft.nitrado.net / Güncel 50Kişilik 4GB Ram Beta 1.8

SyberRock

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Videonuzu izleyerek yorum yapiyorum cok az derecede kasilma yeri var bosslar cok gucsuz ozelliklede su iskeler kenara sikistirip kesebilirler cok rahat son olarak genel toplama :
1 Hp cok pahali
2 Kasilma yerleri ve yaratiklari arttirin
3 Haritayi buyutun (orn knight gibi olabilir)
4 Kenardaki world editle yapilmis duvarlari yok edin insanlar rahat gezsinler
5 Insanlar yuruyerek biryerden biryere gidebilsinler
6 Serverı bakima alin yapilari yeniden insa edin
Servera 10 uzerinden puanim 4 kusura bakmayin :(

GG WP REPORT TEAM !

HeroHaxxx

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Denayalim Bakalım![DOUBLEPOST=1406116534,1406116458][/DOUBLEPOST]Yorumlara Göre Kötü Bir Servermış Benimle İletişime Geçebilirsiniz

Pr1sonsoul

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Zindevcraft dan çalmışsınız logonuz bile aynı pluginler çok benziyor, mob spawn Atina Saga dan çalınmış tam bir çalıntı zaten hiç emek vermemişsiniz.

ByExTReM

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Zindevcraft dan çalmışsınız logonuz bile aynı pluginler çok benziyor, mob spawn Atina Saga dan çalınmış tam bir çalıntı zaten hiç emek vermemişsiniz.
kardeş internetten logolar dan anldım pluginleri kulanamdiye bir yasak varsa söylede bilellim.[DOUBLEPOST=1406137250,1406137146][/DOUBLEPOST]
Yasak Olduğunu Söyleyen Kim ? Ben Zindev ' in kendisinin Kodladığını Sanıyordum . Adamlar'ın Telif Hakkı Var
yok kardeş internete hepsi var shopkeepers köylü ile takas ayarlıyor mythicmobs itemlarile moblari neyim ayarlıyom

SyberRock

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeş internetten logolar dan anldım pluginleri kulanamdiye bir yasak varsa söylede bilellim.[DOUBLEPOST=1406137250,1406137146][/DOUBLEPOST]
yok kardeş internete hepsi var shopkeepers köylü ile takas ayarlıyor mythicmobs itemlarile moblari neyim ayarlıyom
Yorumuma cevabini bekliyorum

GG WP REPORT TEAM !

standar

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Evet , bir çoğumuz düz mantıkla yaklaşmış ve ön yargıları ile karar vermiş. Her şeyi geçiyorum bir sunucunun kötü yada iyi olduğu herkes tarafından onay aldıktan sonra karar verilir. Sunucuda oynayanların bir çoğu hallerinden memnunlar . Bu yüzden (Map kötü , pluginler çalıntı) derken "Bunların hepsi benim görüşüm" demeyi unutmayın . Gerçekten beta olarak açılış yapan bir sunucuyu eleştirdiğinizi hatırlamanızı öneririm .

ByExTReM

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Evet , bir çoğumuz düz mantıkla yaklaşmış ve ön yargıları ile karar vermiş. Her şeyi geçiyorum bir sunucunun kötü yada iyi olduğu herkes tarafından onay aldıktan sonra karar verilir. Sunucuda oynayanların bir çoğu hallerinden memnunlar . Bu yüzden (Map kötü , pluginler çalıntı) derken "Bunların hepsi benim görüşüm" demeyi unutmayın . Gerçekten beta olarak açılış yapan bir sunucuyu eleştirdiğinizi hatırlamanızı öneririm .
Yorumun için teşekür edirim senin gibi düşünen az var.

SyberRock

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yorumun için teşekür edirim senin gibi düşünen az var.
Bence o kisilerin yorumlarini dikkatli oku oyuncularin istedikleri olmazsa gelisemezsiniz herkezin kendi yapisi kendi emegi kendisine gore mukemmeldir bu yuzden yorum yapma yeri var goruslerimizi bildirebilmek icin

GG WP REPORT TEAM !

standar

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Oyuncuların istediklerine hizmet etmediklerine nasıl bu kadar emin ola biliyorsunuz ? ben sizlere asla görüşlerinizi dile getirmeyin demedim . Doğru olanı konuşun eğri olmayın dedim.