| mc.FLIGHTPVP.com | Orijinal | Boss | Topluluk | Ekonomi | Event | Orta Zorluk (DENE!)

Lovegame

GameOfTurk
En iyi cevaplar
0
Gerçekden kaliteli bir server özellikle spawn harika başarılar..

Aleovera

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler, sizinki de öyle.

Arkadaşlar sunucuya gelip bir tane komut bulup tüm pluginleri görüp sonra bana "açık var bebe" diyen arkadaşa sordum, ne yapacaksın diye. Lazım olanları kendi sunucusuna kuracakmış. Sonra "Haritanızı çalayım mı?" dedi. IP yasaklama aldı fakat ben bu olayları anlamıyorum. Türkiye'de Minecraft ne hale geldi? Benim araştırarak bulduğum özenle hazırladığım pluginleri geçtim, haritamızı ne yapacaksın? Bu tür insanlar cezalarını hak ediyorlar. Nasıl bir şeyle önlem alacağımızı şaşırdık.
:D Dostum özenle seçemezsin pluginleri :D Anca özenle editlersin hepsi standart bukkit.org'da bulunabilecek pluginler...

EgeN7

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
:D Dostum özenle seçemezsin pluginleri :D Anca özenle editlersin hepsi standart bukkit.org'da bulunabilecek pluginler...

Merhaba, öncelikle mesajın için teşekkür ederim. Şimdi durum şöyle, bir Essentials, bir WorldGuard bunları herkes bilir. Ben eklenti yazdım demiyorum. Bukkit üzerinden ya da google üzerinden arattığımda zor bulunan eklentiler sunucumuzda yüklü bu durumu anlatmaya çalıştım. Yoksa bazı eklentiler hiçbir sunucuda yok. Olabilir fakat çok nadir diye düşünüyorum. Hani kendimizi de fazla büyük görüyorum demiyorum, umarım yanlış anlamazsın :) İyi forumlar.[DOUBLEPOST=1406109047,1406092233][/DOUBLEPOST]Güncel.

Aleovera

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba, öncelikle mesajın için teşekkür ederim. Şimdi durum şöyle, bir Essentials, bir WorldGuard bunları herkes bilir. Ben eklenti yazdım demiyorum. Bukkit üzerinden ya da google üzerinden arattığımda zor bulunan eklentiler sunucumuzda yüklü bu durumu anlatmaya çalıştım. Yoksa bazı eklentiler hiçbir sunucuda yok. Olabilir fakat çok nadir diye düşünüyorum. Hani kendimizi de fazla büyük görüyorum demiyorum, umarım yanlış anlamazsın :) İyi forumlar.[DOUBLEPOST=1406109047,1406092233][/DOUBLEPOST]Güncel.
:D emin ol senin o eklentilerin çoğu sunucuda var. Ki arayınca araştırınca bulunamayacak hiçbişey yok. Ben araştrarak pugin yazmaya derslerine geçtim java dili öğreniyorum sonoyuncu misali anlıyor musun ? yani plugin dediğin basit ve kısa süreli araştırmayla bulunabilen kodlamalardır. yani emin ol her plugini herkes kolaylıkla bulur ama plugin her yiğidin harcı değildir. Sende yanlış anlama :) İyi forumlar.

EgeN7

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server'a ne oldu? Giremiyorum

Bakım yapılıyor.[DOUBLEPOST=1406226288,1406138995][/DOUBLEPOST]Sunucu tekrar aktiftir.

- Top 15 ve statüler sıfırlandı.
- Boss eklendi.
- Maden Event eklendi.
- Labirent eklendi.
- Çalışmayan eklentiler kaldırıldı.
- Hile koruma eklentisi yenilendi.
- Işınlanma noktaları yeniden düzenlendi.

IP: mc.flightpvp.com ya da 217.198.134.174[DOUBLEPOST=1406277612][/DOUBLEPOST]Güncel.

InvictusHD

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
tanıtım konusu for (:
güzel server baktım oynayacağım

EgeN7

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
tanıtım konusu for (:
güzel server baktım oynayacağım

Teşekkürler, konu özenle tasarlandı. Birçok kişi güzel yapıyor fakat gerçekten berbat yapanlar da var. Biz bu hatayı yapmayalım dedik.[DOUBLEPOST=1406402703,1406324459][/DOUBLEPOST]Güncel![DOUBLEPOST=1406458016][/DOUBLEPOST]Güncel.

Nejoz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar böyle bir servera gelen oyuncu sayısından memnunuz fakat daha fazla oyuncunun gelmesi gerektiğini dusunuyoruz.Ege'nin de yazdığı gibi oyunu amacından saptıran fazla server var.Gelin sadece deneyin beğenmezseniz cikabilirsiniz. Bizler güzel bir topluluk ve eğlence ortamı oluşturmaya calisiyoruz,umarız bizi seversiniz.

EgeN7

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güncel.

Son düzenleme:

Nejoz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Servera emek verildi arkadaşlar lütfen gelip deneyin sevmezseniz çıkabilirsiniz ama bu mesajı görün bizi denemeniz yeterli :)

EgeN7

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güncel tutalım.[DOUBLEPOST=1407231589,1407148884][/DOUBLEPOST]
Ha bu arada, dalga geçmek için gelen arkadaşlar hiç gelmeyin. İnsanları gereksiz yere üzüyorsunuz strese sokuyorsunuz. Biraz "insan" olun bakın açık konuşuyorum. İyi forumlar.

Son düzenleme:

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Güzel sunucu , başarılar .

Son düzenleme: