SurvivalCraft / FullSurvival / Boss / PvP / No Lapis / Emek Server / SurvivalCraft.nitrado.net

• Konuyu başlatan TanerTekinn
  • Başlangıç tarihi

DikmenTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Tüm banlar açıldı....[DOUBLEPOST=1406028651,1406028576][/DOUBLEPOST]
Kardeşim serverde herkezi hile diye suçluyor adminler serverin adminleri 5 para etmez :)
NCP pluginimiz senin hakkında 10 sayfa hata vermişti kardesim kusura bakma ama simdi af geldi girebilrsin simdi

DikmenTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Böle bişe olamaz kapı tabelalarını kırmışlar kapıları açmıslar chestleri kırmışlar buyrun bakın emek 0 :/ daha birde af çıkmıstır girin diyorlar evi ... etmişşiniz napak ??? hile diyorlar birde töbe şimdi küfür etsem hakıyım
Claimini takrar atabilirsin kardesim

T

TanerTekinn

Ziyaretçi
Server Online Gece 1:30 Da 40 kişi vardir :)[DOUBLEPOST=1406108577,1406068197][/DOUBLEPOST]Vip Cekilişi Vardir Herkezi Bekleriz[DOUBLEPOST=1406207608][/DOUBLEPOST]güncel

T

TanerTekinn

Ziyaretçi
Arkadaşlarim Siz daha Düne kadar taner abi banimi aç taner abi yetki ver diyen bebelersiniz sizin kadar düşemem thanks :D

T

TanerTekinn

Ziyaretçi
açtım kapadım :) zatene daha iyi olmassa gelen vip almazdı hem ben viplere normal dia set veriyordum 180 tllik vip satmıstım toplamda

:D :D kardeşim yazın başında acdıgım youcraftda toplam 2800 tl para kazandim :D lütfen abi ya daha dünkü bebelersiniz bana burda şekil şükül yapmayin .D

bybahaa

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Abi serverdeydim sonra bir şey sordum 1 kaç kere sonra otomatik ban attı nick : Frezzer13 abi lütfen aç bu arada sw süper

bybahaa

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Abi serverdeydim sonra bir şey sordum 1 kaç kere sonra otomatik ban attı nick : Frezzer13 abi lütfen aç bu arada sw süper

bybahaa

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0