Çakma Son Oyuncu (pucket.net) ile Son Oyuncu Network'un hiçbir bağlantısı yoktur.

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Maalesef böyle bir konuyu açmak zorunda kaldım. Bir kaç oyuncumuzdan duyduğum kadarıyla Pucket isimli sunucu sahibi Son Oyuncu'nun yarısını kendisinin yaptığını ve ekibimizden olan DonduranAtes'i eğittiğini söylüyormuş.
Kimilerine de "DonduranAtes'in kankasıyım" diyerek plugin satmaya çalışıyormuş.
Arkadaşlar, öyle ya da böyle, hcyware isimli skype adresi Son Oyuncu ile bağı olduğunu söyleyip size bir şeyler satmaya (Ör: çakma lobi plugini) sakın inanmayınız.

Bu güzel oyunumuzun mevcut topluluk seviyesini düşürmeye çalışan çocuklara prim vermeyiniz.

Saygılarımla;
IRFN - Son Oyuncu Network

İLGİLİ RESİM:

UgurcanMKA

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server sahipleri oldukça ilgisizler zaten benim kullanıcı adımla kayıt olunmuş adam karışmam diyor ya oynamak istiyorsan başka hesapla gir diyor olacak iş mi?

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
Hcyware dedigin zaman aklimdan bildigim tum kufurler geciyor. Yapmadigi serefsizlik yok. Beni ilk kez dolandiran cocuk. oda 10 tl :D

Cakma lobide iyice unlu oldu. İlk skriptimdi fakat gereksiz oldugunu anladim authme yeterliymis :D

LaxMean

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oradan ben de bi ./op LaxMean alayım :D

Pucketmc'nin sahibi bu forumda kayıtlıydı galiba bakalım bu konudan nasıl uyarılar çıkacak :D

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
4862 Yıl sonra yazıcağım istek sırasına alındınız önünüzde 402.548 kişi var
rakamlarin bi bi örüntüsü var. torpil yap bağle :)[DOUBLEPOST=1406063511,1406063464][/DOUBLEPOST]
Hcyware dedigin zaman aklimdan bildigim tum kufurler geciyor. Yapmadigi serefsizlik yok. Beni ilk kez dolandiran cocuk. oda 10 tl :D

Cakma lobide iyice unlu oldu. İlk skriptimdi fakat gereksiz oldugunu anladim authme yeterliymis :D
402.549 Kişisin 4862 yil beklemelisin. :)

ByNovem

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Eyi Ozaman 402 Yil Bekle :)