Türkiye'deki Tek Towny Sunucusu SteakNetwork 1.7.x !

Sunucumuzu beğendinizmi

• Beğendim

Kullanılan: 45 70.3%
  • Beğenmedim

Kullanılan: 19 29.7%

• Kullanılan toplam oy
    64

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tamam sizin çalışmanız var ama biz bu işe çok fazla para harcadık 1 aydır closed betada durması 300 liraya maal oldu sadece çalışmak ile olmaz ben mobil ödeme sistemi için ne kadar uğraştım kimlik fotokopisi 6 aylık elektrik faturası 6 aylık banka hesap dökümüm ve sözleşme imzaladım bide bunun plugin paketi var sunucusu var basit değil yani :/
Aman boşver bunları MassiveMine'a katıl xd

virtuaL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
küfür etmenizi istemiyorum ama towny sunucu tam anlamıyle ne oluyor, türkiye de hiç olmadıgından ne oldugunuda bilmiyorum :S

UcanKofte

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
küfür etmenizi istemiyorum ama towny sunucu tam anlamıyle ne oluyor, türkiye de hiç olmadıgından ne oldugunuda bilmiyorum :S
Ne küfürü :) bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp Towny amacı şehirleşme başta kendi kasabanı kuruyorsun kendi bankan oluyor insanlar senin köyüne yerleştikçe onlardan kira alıyorsun o kirayı tabii ki sen belirliyorsun ilerledikçe ülkeye kadar gidiyor istediğin soruları özel mesaj olarak atabilirsin :)

qlawing

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
artık bir towny sunucu olması güzel olacak açılsın da görelim

UcanKofte

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
artık bir towny sunucu olması güzel olacak açılsın da görelim
Bu sunucu kavramı Türkiye'de ilerlerse faction kavramını bile silebilir oynaması factiondan daha zevkli ,bu sunucuda insan gelişmeyi hedefliyor factionlarda adam 10 tl viple adaleti yerlebir ediyor bizde 10 tl ile anca şehrine 200 bin-300bin oyun parası alırsın oda anca 3-4 tane ev yapmana yeter benim amacım bu sunucuda paradan ziyade daha çok oyuncumun mutluluğu

S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
Tamam sizin çalışmanız var ama biz bu işe çok fazla para harcadık 1 aydır closed betada durması 300 liraya maal oldu sadece çalışmak ile olmaz ben mobil ödeme sistemi için ne kadar uğraştım kimlik fotokopisi 6 aylık elektrik faturası 6 aylık banka hesap dökümüm ve sözleşme imzaladım bide bunun plugin paketi var sunucusu var basit değil yani :/
Biz sunucumuda vip satmayacağız.

UcanKofte

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Maalesef ama en yakın zamanda açılacaktır