||CrimeSurvival||%100 SurvivalServer||

gbmaizol

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sv çok güzel girin oynayın beyler ben bi nedenle banlandım ama sv süper

gbmaizol

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
neresi güzel kardeşim hep kıyak hep kıyak[DOUBLEPOST=1405837239,1405836437][/DOUBLEPOST]beyler 4-5 tane daha ev var bunun gibi
aslında haklıymışsın beni pluginer die aldılar sonrada pluginleri hazırlayınca ban attılar çok haklıymışsın adamlar rehber e p10 p5 + 15 spawner yardımında bulundu hem op iken zula patlattım die de ban yedim claimsiz yerden spawner i alma yüzünden çok adaletsiz sv devrim in sv si bundan 5 bin kat daha iyi
https://forum.gamer.com.tr/konu/100-survival-server-İçin-İçeri-gel.210868/page-2#post-1088164 gir bak sv de bekoo gibi özür dilerim şahıslar salak saçma kanıtsız itamlarda bununmuşlar bu forum umuda çalmışlar durmadan kendi yorumlarına iyi yazıyolar beyeniolar

ComodoGaming

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
İnş güzel serverder kaç günden beri hep bebeler sunucu açıyor[DOUBLEPOST=1405836278,1405835504][/DOUBLEPOST]Serverin yeni açılmasına ragmen oyuncuların ve rehberlerin evi hatta rehberin evinde spawner dolu

1. cisi rehberin evinde spawner olabilr sunucumuzda spawner var 2. cisi o gösterdiğin evler vip evleri viplerimize hediyedir :D reklmı kirletme lütfen :D[DOUBLEPOST=1405867319][/DOUBLEPOST]
aslında haklıymışsın beni pluginer die aldılar sonrada pluginleri hazırlayınca ban attılar çok haklıymışsın adamlar rehber e p10 p5 + 15 spawner yardımında bulundu hem op iken zula patlattım die de ban yedim claimsiz yerden spawner i alma yüzünden çok adaletsiz sv devrim in sv si bundan 5 bin kat daha iyi
https://forum.gamer.com.tr/konu/100-survival-server-İçin-İçeri-gel.210868/page-2#post-1088164 gir bak sv de bekoo gibi **** şahıslar salak saçma kanıtsız itamlarda bununmuşlar bu forum umuda çalmışlar durmadan kendi yorumlarına iyi yazıyolar beyeniolar
bu arkdaşımz plugin yapmaya gldi suyun içine demir blokları koyuyor altına 11 spawner yerleştirdi görünmez olup izledm son şans verdim sonra düşmanının evine gitti kendini trustladı plugin işi bittiğinde arkdaşa vip hediyesi verdik opunu aldık o trustladığı yere gidip itemleri çaldı.:D gördüğünüz gibi vipi verdik ilk övüyor sonra sövüyor yourmlara bakarsanız :D

NeveseRC

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar böyle sunucularda oynamayın vip satmak için açılıyor ve tanıdıkları oyunculara ellerinden gelen yardımı fazlasıyla yapıyorlar

ComodoGaming

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar böyle sunucularda oynamayın vip satmak için açılıyor ve tanıdıkları oyunculara ellerinden gelen yardımı fazlasıyla yapıyorlar
vip için diyorsunda vipdeki paralar nitradodan cebimize girmiyorki serverin daha çok açık kalamsı sağlanıyor :D

Canyo

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler sohbetinizi özel konuşmadan yapın lütfen. Burada yorum yazarak konuyu güncellemiş oluyorsunuz. Diğer sunucu sahiplerin hakkını yemeyin. İyi forumlar. [Bu uyarı yorumumdan sonra attığınız yorumlarda uyarı puanı alabilirsiniz]

ComodoGaming

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
KONU GÜNCEL +
KONU GÜNCEL +
KONU GÜNCEL +
[DOUBLEPOST=1406072582,1405941279][/DOUBLEPOST]KONU GÜNCEL +
KONU GÜNCEL +
KONU GÜNCEL +

okalipos

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle server dolandırıcılara aittir emir(wierxra) heralde nicki bu kendine çar açıyo vip alıyo eline p1000 kılıç veriyo her şey p1000 koruma fln da var bizi kesiyo biz bunu kalleşçe arkadan kesip kılıcını alıyoz sonra admin çara girip özelden bir sürü yalvarıyo bende herkese admin kendisini vip yapıp milelti kesiyo diyince banladı zaten arkadaşlar nitradodan bakabilirsinz yalan NİTRADONUN 32 Slot 8GB ram kapasitesi yok 10 yada 6 var yalandır arkadaşlar zaten serverde adamı kesince kill atıyo sözde pluginer beko un pluginden anladıgı 0 üstelik ipeksiyle spawner almada viplere perm vermeden önce ben spawnerlarımı kırıyorum adam geri vermiyo vip alırken kanka paşa vipi aldıkrna sonra kimse bakmıyo bu kadar ama şy çok komik NİTRADO 32 slot 8GB ram yoktur yalan yazıcaksanız gidin bi araştırın

ComodoGaming

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle server dolandırıcılara aittir emir(wierxra) heralde nicki bu kendine çar açıyo vip alıyo eline p1000 kılıç veriyo her şey p1000 koruma fln da var bizi kesiyo biz bunu kalleşçe arkadan kesip kılıcını alıyoz sonra admin çara girip özelden bir sürü yalvarıyo bende herkese admin kendisini vip yapıp milelti kesiyo diyince banladı zaten arkadaşlar nitradodan bakabilirsinz yalan NİTRADONUN 32 Slot 8GB ram kapasitesi yok 10 yada 6 var yalandır arkadaşlar zaten serverde adamı kesince kill atıyo sözde pluginer beko un pluginden anladıgı 0 üstelik ipeksiyle spawner almada viplere perm vermeden önce ben spawnerlarımı kırıyorum adam geri vermiyo vip alırken kanka paşa vipi aldıkrna sonra kimse bakmıyo bu kadar ama şy çok komik NİTRADO 32 slot 8GB ram yoktur yalan yazıcaksanız gidin bi araştırın
arkdaşın kendisii hiledir item çoğaltıyorlar bugdan banlanmıştır hırsından reklamı kirletiyordur :D

okalipos

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kanıtınız var mı yok o zaman banlama hakkınız yok üstelik server 4gb nitrdao adam akıllı yala söyleryin 32 slot 8gb ram yok
üstelik bug kullanmadığımdan iiçim de rahat serverin sahibi olan bi kaç kişiye üzülüyorum artık serveri rerportda edicem merak etme