server 1.7.10

1. I

sınırsız günlük server var gelmek isteyen

sınırsız süreli serverim vardır isteyen gelsin minumum yaş 13 küçük ola bilirsiniz ama boş konuşmuyorsanız sizide beklerim servere girmek için sitemden uyelik formunu doldurun whitelist etkindir site : utkoyun.jimdo.com
  2. S

Server hakkında yardım

Ben nitrado.net den minecraft sunucu alacağım yanlızca arkadaşlarla oynamak için sunucuma FTB Direwolf20 paketini yükleyeceğim ekleyip çıkaracağım bir kaç mod var neyse server 4 kişilik yada 6 kişilik açacağım. Server için ne kadar ram lazım 1024 mb yetermi sonuçta baya mod var yoksa daha fazla...
  3. kumulkumul

MİMAR ARANIYOR FACTİON 1.7.X

Faction Sunucumuza Mimar Aranıyor. Skype :Ahmet Alyıldız Skypenizi Yazarsanız Sizi Eklerim
  4. holigancraft35

Teknodream.NET - Köylü takas - Süpriz sandik - TreeAssist - Team - Hadi sende katıl aramıza ?

Türkiyedeki Çoğu Survival Serverlerden Daha İyi Hizmet Kalitesi Vermekle Birlikte Oyuncularımızı Her Daim Kontrollü Şekilde Yardımcı Olabilmektir Düzenimizi Oturttuğumuzu Düşünüyoruz Birçoğu Survival Serverde Olmayan Eklentilerde Eklemekle Kalmayıp Uzman Ekibimizde Her Gün Yeni Bir Yeniliğe...
  5. A

Builder,skripter Dışında Tüm Alanlara Hünerim Var

Merhaba sayın server sahipleri ve minecraftturk üyeleri; Ben bu konumda kendimi tanıtıp sunucusunda yetkiliye ihtiyacı olan kişiler benle iletişime geçebilsin diye bu konuyu kurdum. Neyse şu formumdaki bilgilerime bir bakın. ----------- Ad:Mustafa Yaş:16 O Bir:Youtuber,Pro Gamer,Pluginer,Hacker...
  6. KaptanTR5252

RealCraft | Hayatın Zorlunu -->Minecraf Yaşa | Konutu İncelemeye Unutmayın :)

İP ADRESİ ➣ realcraft.guvensunucum.net ➣ GriefPrevention  türkçe GoldVIP - /afk komutu - /feed komutu ile açlık doldurma - Dolu servera girebilme - /kit goldvip alabilme ( P2 verir) - /repair komutu ile tamir etme - 3 Sethome hakkı - Süresiz ışınlanma - /vipair...