minecraft server 1.7.2

1. srbrine

meTR0xCraft|Devlapis|1.7.X-1.8.X|FACTİON|Boss sistemi|Arsalarda fly

IP: 46.20.1.66:1122 evet herkese merhaba arkadaşlar sunucunun özellikleri ile bahsedeyim 2 GB RAM Devlapis Arsalarda Fly Arsalarda yağmuru durdurma ve havayı sabah yapma yetkisi /toggledownfall,/day Oyuncuya özel tag Gamemaster,özel,gününkamili vs. Editmaden (abartılı değil ve alması zor) xp...
  2. ErenOyunda01

/--/ Jelly Survival /--/ Eglencenin Adresi /--/ YENİ !! NEW !! /--/ 1.7.2 /--/ Bukkit Server /--/

Server İp = 192.168.0.4 |Sunucumuz Survival Modundadır |-| Kesinlikle oyuncu ayrımı yapılmaz |- | Her hafta düzenli olarak VIP. çekilişleri vede EVENTLER olacaktır|-| Odemeler Mobil veya Paypal Uzerinden alınmaktadır |-|Sunucumuzda kesinlikle...
  3. xxProcallengexx

minecraft minecraft server hepinizi bekleriz +20 de vip çekilişi alım vardır

GameOfWorld Survival-kitpvp-skyblock GameOfWorld.nitrado.net Kaldı Yerden Eğlenceye Devam ediyor ! Faction-kitpvp-skyblokc Hub server sende Gel Swslot:100 Online:50 Sw Nasıl:Gelde gör :D
  4. Hasan4131

Beyler Faction Server açıyorum[30 TL Verebilen Birisi Çıkarsa] kurucu + Panel vericegim

# Arkadaşlar Minecraft Server açmayı planlıyorum... # 30 TL Verebilecek bir kişi Arıyorum... # Kurucu + Panel Vericegim ... # Serverimiz Faction olacaktır ... # Kapasite 50-60 slot ... # Skypem : mchasan7
  5. efesenoz

Minecraft Forge Server Dosyası Açılmıyor

Arkadaşımla hamachi üzerinden Server kurduk ikimizde de rahat çalışıyor. Ancak Server dosyasındaki modlu serveri açan jar çalışmıyor. Herhangi bir hata da vermiyor. Direk açılmıyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim :alay: hiç mi bilen yok up up
  6. xSerhat85x

[|] FirstCraft - [1.7.2] | Boss | Lapis | Edit | 7/24 [|]

------------------------------------------------------------ FirstCraft.nitrado.net Nitrado ------------------------------------------------------------ KURALLAR *Sunucu Hakkında Yalan Bilgi Vermek - 10 Gün Ban *Konuşma Penceresinde Kirlilik Oluşturmak, Flood Yapmak - 30 Dakika Susturulma...
  7. MariusKa01

BronsCraft/Zevk alıcağınız factions server/Emek

✠ BronsCraft.nitrado.net✠ Sürüm: 1.7.2-1.7.4 Vip Fiyatlarımız: Normal VİP 10TL Diamond VİP 15TL Pegasus VİP 20 TL Ultra VİP 25 TL BronsCraftVİP 40TL Web Sitemiz http://bronscraft.com.nu/ Skype: clone2877 Fotoraflar Bronscraft.nitrado.net