kemal895

1. NuclearMedusa

WeirdCraftTR Öneri l Buyrun Sizde Yardımcı Olun.

Merhaba, sizlerden sunucuya hangi oyunlar eklensin onu oylamanızı istiyoruz. Anket ile oylayabilirsiniz. İyi oyunlar. Ankette Olmayan Oyunları Yoruma Yazarsanız Seviniriz Şimdiden Değerli Yorumlarınız İçin Teşekkürler :)
  2. batuhan432

Sunucuma Acık Arttırma Ve Rütbe Sistemi

Sunucuma Acık Arttırma Ve Rütbe Sistemi Nasıl Kuracam 1 haftadır Yapamadım Yardım Edin Arkadaslar
  3. mciltrot34

Selam :)

Merhaba, bu gün forumda iken forumda kendimi tanıtmamış olduğumu farkettim. Öncelikle adım Kemal, 18 yaşındayım. Sanda & Wushu sporu ile uğraşıyorum. Anime izlemeyi her şeyden çok seven bir insanım. Sabah akşam farketmez yeterki anime izleyecek ortamım olsun. Daha çok java ve skript'in üzerine...
  4. AlperenCalli

EjderTürk | Boss | Vip Çekilişleri | Düzenli Eventler | Yeni Sistemler | 1.7 - 1.8 Sende Katıl !

Ejder Türk Merhaba arkadaşlar. Biz 4 deneyimli kişi olarak hayallerinizi süslemek üzere bir server açmaya karar verdik. Olabildiğince cana yakın, güvenli, dost canlısı, kafa adam olmaya çalışıyoruz. Iyi geçinin iyi geçinelim. Serverimizde daha önce hiçbir yerde olmayan sistemler mevcuttur. Bu...