1.19.2

1. G

Claim verme

Bir oyuncuya grf.perms permi verdikten sonra oyuncu kendi blok sayısının belirttiği miktarı istediği oyuncuya claim bloklarını vermeye yarayan skript istiyorum şimdiden uğraşanlara teşşekürler kullandığım pl griefprevention
  2. MineLith

MineLith Yetkili Ekibini Aranıyor

Sunucu Bilgileri MineLith OneBlock SkyBlock sunucumuz için Deneme Rehber yetkisinde arkadaşlara ihtiyacımız var. OneBlock SkyBlock sunucumuz 250 oyuncu kapasitesinde olup bir kaç gün önce aktif edilmiştir. İlerleyen günlerde yeni makinelere geçiş yaptığımız zaman oyuncu kapasitemizi 500'e kadar...
  3. B

Walli Network Sunucumuza Beta Moderatör Arıyoruz

Walli Network Beta Moderatör Alımları Merhaba değerli forum üyeleri, 2023 Şubat'ın da açacağımız SkyBlock sunucusu için tester moderatör arkadaşlar arıyoruz. Eğer gönüllü iseniz aşağıdaki formu doldurunuz Başvuru Formu
  4. Vearthx

İstek Survival Plugin Paketi Arıyorum

Merhaba arkadaşlar, ben uzun zaman sonra sunucu işlerine geri dönücem fakat benim plugin bilgim 0 olduğu için bana pluginer lazım, ilgilenen var ise discord üzerinden ulaşım sağlayabilir mi? Vearthx#0001
  5. Tapimur_

⟨ Emek Skyblock ⟩ Kapandı!

Sitemize uğramayı unutmayın minatormc.net Bizlere destek olan Mehmet abi ve sefa ya teşekkürlerimizi sunarız.