1.11.2

1. xcazzeri28

İstek Klasör, Dosya oluşturma skripti

Örnekli şekilde anlatayım: Şimdi sunucu açıldığında plugins klasörünün içine "SkriptFiles" adında bir klasör oluşturulacak ve içine "Factories" adında bir klasör daha oluşturulacak ve onunda içine "locations.yml" isminde bir dosya oluşturulacak. Ondan sonra "/lcreate <variable>" yazınca...
  2. DreamHUB

DreamHub|play.dreamhub.network|

---------------DreamHub--------------- Sevgili minecraft oyuncuları rüyalarınızın birleştiği bir minecraft sunucusu ile karşınızdayız:Faction, Survival, Conconcarft tek bir pakette toplandı. Ve beğenilerinize sunuldu. DreamHub ailesine katılmak için verilen ip lerden ya da siteden kayıt...
  3. I

Yeni Açılmış Olan SkyPvP sunucumuzu yapacak Admin ve birçok yetkili alımı vardır!((1.9.4))

Öncelikle Merhabalar ; Yeni açılmış olan SkyBlock sunucumuza Yetkili alımı yapılacaktır. alımlarımız olan yetkiler; 1-MİMAR x1 ((((ALIMLARIMIZ DİSCORD ÜZERİNDEN YAPILACAKTIR))) ____________________________________________________________________________________ Discord üzerinden ulaşabilirsiniz...
  4. rapido03

ConConCraft Server 1.11.2 Mc.OsloCraft.Com

Daha fazla özelliklerimizle yeni Conconcraft serverimizi aktif ettik. PLAY.OSLOCRAFT.COM SUNUCUMUZ HAKKINDA KISA BİLGİ VERELİM 2020 OCAK AYININ BAŞLAMASIYLA SUNUCUMUZU AKTİF ETTİK. SUNUCUMUZU AKTİF ETTİĞİMİZDEN GÜNDEN BU YANA BAKIM VEYA BİR SORUN İLE SUNUCUMUZU GEREKSİZ VEYA BOŞ YERE...
  5. X

1.11.2 - 1.15 Minecraft ConConCraft Sunucusu Alımlı

Spawn : Gitmek İçin Komut : /spawn Fotoğraf : Arsalar : Gitmek İçin Gereken Komut : /warp Arsalar Fotoğraf : Başlangıç Kiti Gereken Komut : /spawn Fotoğraf : Para Kasma : Gitmek İçin Gereken Komut : /pk Fotoğraf ...
  6. SolidSteed

Onaylı Tanıtım Viaversion 1.11.2 sunucuyu 1.11.2-1.12.2 yapma

ViaVersion 2.1.3 sürümünü kullanıyorum ama sunucu 1.11.2.-1.12.2 olmuyo sorun nedir? ya da hangi sürümü kullanmam gerekiyor? Lütfen yardım edin
  7. P

Beyfendiconcon alımlar başladı polis silahcı barcı ve fazlası

Beyler oncelikle sa bilirsini hellforce nw yi o benim swm di o sw simdi concon oldu yeni adıbeyfendi concon herkezi bekleriz sw şip aynı hellforce.batihost.net site hellforce.mc.tc site websen guncellenecek o yuzden sakın bir şey almayın ! İyi oyunlar oyun surumu spigot 1.11.2
  8. BurakTs

Minecraft | ConConCraft | 1.11.2 |Yetkililerini Arıyor|

Merhabalar :) Ben Yeni Bir Sunucu Açtım Sizleride Sunucuma Davet Etmek İsterim Doğrusu :) Sunucumuzda Şu Alımlar Vardır ConConCraft ADMİN =1 MOD =2 REHBER =3 REKLAMCI =2 Sunucumuzun Alımları Bunlardır Bunlara Uyarak Sunucuya Geliniz Lütfen! Sunucumuzun İp Adresi SuperCraftTR.mcnetwork.me...
  9. Y

Mod paketi

1.11.x mod paketi lazım NOT:Link verirseniz sağ olun Forumda Yeniyim Hızlı olsak
  10. LifeTR41

|LifeTR| LAG YOK ! 1.11 / Jobs / Sanal Sandık / İstediğin Skin ! / Clan / Köylü Takas / Ve Dahası !

Server İP : LifeTR.Batihost.com Versyon : 1.11 Slot Sayısı : 80 Her an Arttırılabilir . Ram : 2 GB Lag Sorunu Yaşar Mıyım ? : Lagı yok etmek için elimizden geleni yaptık ve şu ana kadar onca şeyler yapmamıza ragmen lag sorunumuz olmadı ve ayriyetten oyuncularımıza lag varmı yokmu sizlemi...
  11. D

Play.DeepMc.com | Derin bir survival keyfi | Vip Yok | versiyon 1.11.2

Kaliteli deep derin bir survival için IP = Play.DeepMc.com Max Oyuncu = 111 (Şimdilik) Sunucu Türü = Survival YETKİLİLER Kurucu = TheEmre Admin = Alfa Amaç : Hayatta Kal ve Geliş.. Yapabileceklerinin sınırı sensin. Pvp, sunucuda asıl amaç değildir. Özellikler : Komut...