Arama sonuçlarınız

1. Chasy06

[AÇIK]|| Maviada Faction Sunucusu || 1.7.2 || 7/24 - 0 LAG || Set Yapımı Zor || Factions&Survival ||

Güzel server emek var tebrik ederim güncel
  2. Chasy06

Minecraft Çekilişi (SONA ERDİ)

*Forum Kullanıcı Adınız: Chays06 *Sadece Gerçek Adınız: Ahmet *Yaşınız:15 *Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz: 3 *Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz: köfteisköfte,Xonen,Fare Düşmanı,Azelza *Modlu Mc Oynuyormusunuz :Evet
  3. Chasy06

Solar Survival Zor Kolay versionu

2 Link'de Düzgün çalışmaktadır Bu Dünya 1.2.5 Dünyasıdır.1.2.5 Oynarsanız sıkıntı olmaz
  4. Chasy06

Şehir Dışındaydım Döndüm

Şehir Dışındaydım Döndüm
  5. Chasy06

>>>>>>82 Modlu Minecraft 1.5.2 <<<<<<<

Kardeş Şehir dışındaydım giremiyrdum PC ye Şimdi AspCan Eğer Modpackte bi sıkıntı olsa kimsede açılmaz o yüzden sorun sendedir çünkü çoğu kişide açılıyor.
  6. Chasy06

Acill Yardım!!

Köfteistköfte
  7. Chasy06

Acill Yardım!!

Aynen olan Lütfen Link atsın veye Oluştrurp verecek Lütfen beyler
  8. Chasy06

Minecraft Mobil Ödeme ile Premium! - Soru: Maxigame.org Güvenlimi ?

Arkaşım biz nie 26,10 kuruş fazla ödiyelim direk kredi karttıyla almak daha mantıklı ama genede bilgilenidrmen için teşekür ederim
  9. Chasy06

Beyler Hiç biriniz mi bu Modpacka zan minimap kuramassınız Lütfen yardım edin yha?
  10. Chasy06

TekkitMain Multiplayer Crash

Arkadaşım Bilgisayarını Dilini İngilizceye çevir belki olur (Garanti Vermiyorum) ama Yüksek ihtimal olur.
  11. Chasy06

Bende açılıyor kardeşim o sorun sendedir.
  12. Chasy06

Tüm Mod Istekleri Buraya Konu Açmayın 7/24 Hizmet Verilir

Jar modlarý: Minecraft Forge - 7.8.0.716 Core Modlar: CodeChickenCore - 0.8.6.15 Not Enough Items - 1.5.2.25 CoFH - 1.5.2.2 Inventory Tweaks - 1.55-dev PowerCrystalsCore - 1.1.6 denLib Mods Klasörü: Backpack - 1.9.11 Biblio Craft - 1.3.1 Buildcraft - 3.6.0(10) ChickenChunks - 1.3.2.11...
  13. Chasy06

Merhaba arkaşlar bugün sizlere 82 Modlu minecraftı anlatcam.mod packı tamamen kendim kurup kendim hazırladım fakat mod Listesi alıntıdır... Arkaşlar bide çok özür dilerim ama Dosyanın adı ANAN die kalmış pardon :sırıtmak: Öylesine bir isim vermiştim de :sırıtmak: Modlar; Jar modlarý: Minecraft...
  14. Chasy06

Toplu Seedler

Teşekürler
  15. Chasy06

Toplu Seedler

Sürüm kaç 1.5.2 Mi 1.6.1 Mi 1.4.7 Mi
  16. Chasy06

Excaliburgaming I Hubserver I Anket Bölümü

GreenLight Güzel Bir Karakter
  17. Chasy06

advanced jetpack

:D
  18. Chasy06

Sunucu Alıcam Beraber Oynamak isteyenler

Bende Katilmak isterim İyi Bi VDS Alicaksan Neden olmasin Yaşım 14 Ama FTb Ultimate,Mindcrak,Direwolf20 Gibi paketlerde Usayımdır. Skype:crazy.kral1
  19. Chasy06

FTB Ultimate Mod paketini oynamak isteyenler gelsin!

Bilgisayer özeeliklerini söylermisin ona göre gelcem..
  20. Chasy06

texture

Bende Kullanıyor FTB Launcher>TexturePack>Ordan indirmen LAzim Mod Paketini Seçtiken sonra Yap bunu olur :P
  21. Chasy06

CRACKLAUNCER

Arkadaşlım Çalişmassa Nie Virus Programini devre dışı brırakiyoru Visrus Total Sonucu Koyarmsin Lütfen
  22. Chasy06

Minecraft Technic [1.4.7]-[1.5.1]

Ok :D
  23. Chasy06

Minecraft Technic [1.4.7]-[1.5.1]

Sa Saol. Demişsin ya Ne Anlamda Diye Sordum Amacın Ney yani ?:D
  24. Chasy06

too many item

1.O Too Many items Değil O Not Enough İtems Modu 2.Bilgisayerinın Dilini İngilizce Yapman Lazim Bunuda Google Amcaya Sorabilirsin.