Arama sonuçlarınız

1. Y

olur.

olur.
  2. Y

Tekkit classic oynamak isteyen ?

şunu baştan diyim sw yi bben kuruyorum Hamachilidir Skype ekleyin : themadcop
  3. Y

ben açarım gelirsen hamachi AssasinTR şifre 123 skype themadcop

ben açarım gelirsen hamachi AssasinTR şifre 123 skype themadcop
  4. Y

tekkit video çekmek için adam lazım.

burdayim daha ne ariyorsun ?
  5. Y

6. Y

Tekkit yardım (hediyede veriyorum)

ahahahahaahaha hileyi aldım bile zaaa xXdd
  7. Y

onun için bukkit server kurmalisin. istersen bedava ve o pluginleri ayarlarim serverini kurerim...

onun için bukkit server kurmalisin. istersen bedava ve o pluginleri ayarlarim serverini kurerim ama hamachili yine skype ekle : themadcop
  8. Y

Minecraft 1.4.2 Survival Server

Hemen Geliyorum 1.4.2 hamachiilli seversa
  9. Y

Tekkit'e Girmek artık çok kolay

Katiliyorum :D
  10. Y

Ekliyorum...

Ekliyorum...
  11. Y

Lütfen yardım edermisiniz?

Ama Force Update yaparsak içinde yüklü olan mod tekkit herhangi mod işte silinir.
  12. Y

sole detayini biraz arttirsak ? ./op [nickin ya da op yapsain kisinin nicki] ./deop...

sole detayini biraz arttirsak ? ./op [nickin ya da op yapsain kisinin nicki] ./deop [adminligini alcagin kisinin nick i ya da senin nick in] . yazmadan yazmalisin bu kodlari. Yardim Edebildiysem Ne Mutlu ^^
  13. Y

yada bi konusma açıp o ekranin rresmini bana yolla.

yada bi konusma açıp o ekranin rresmini bana yolla.
  14. Y

n içindeki jya da hiç .minecraft klasorunun içindeki bin osyaninin içinde minecraft diye bir...

n içindeki jya da hiç .minecraft klasorunun içindeki bin osyaninin içinde minecraft diye bir jawa dosyasini ya da winrar dosyasini deistirmeye calistinmi ? pardon ama biraz karmasik oldu.
  15. Y

hmm... hiç mod yüklemeye çalıştınmı ?

hmm... hiç mod yüklemeye çalıştınmı ?
  16. Y

yardım edebilirim. Hamachi Skype Teamviewer Messenger.

yardım edebilirim. Hamachi Skype Teamviewer Messenger.
  17. Y

ne gülüon lan :D

ne gülüon lan :D
  18. Y

Sa Pampa

Sa Pampa
  19. Y

Filme Adam Aranıyor

dostum ben gelebilirim
  20. Y

Server Kurmaya Yardım Lütfen ?

ok o zaman abi ama ben pek anlamam sv den cs de çok yaptım da adminlik bide nası plugin koycam ? onada yardim etsen ?
  21. Y

ok o zaman abi ama ben pek anlamam sv den cs de çok yaptım da adminlik bide nası plugin koycam ?
  22. Y

kontör tl ? hangisi verebilirim kontör ama para biraz zor :S
  23. Y

Otomatik Hamachili Server Kurmak [Bukkit][Video]

eyvallah kardeşim sana bin teşşekürler. Buna Plugin Nası Yükleniyo Pek Anlamamda ?
  24. Y

Merhaba Arkadaslar Server Kurmaya Yardım Edttcek Bir Arkadas Arıyorum. Simdiden Tessekurler.

Merhaba Arkadaslar Server Kurmaya Yardım Edttcek Bir Arkadas Arıyorum. Simdiden Tessekurler.
  25. Y

builder araniyorrrrrrr!

evet arkadasim bazen kazmalık yapıom bulid yaparken ama iyi bulid yaparım. ip neydi bide ?