Arama sonuçlarınız

1. AirRaid

Los Villages Haritası (Konuda Bazı Sürprizler Var Okuyun Beğeneceksiniz)

Ben AirGameCraft®'ın Sahibi AirRaid ; Bugün sizlere harika bir harita sunacağım fakat bu harita ilerleyen zamanlarda harika olacak.Bunu fazla anlamadınız ve bu yüzden de sizlere açıklayacağım.Bu harita daha başlangıç aşamasındadır. Normal bir köyden farkı azdır fakat ayrıcalık kılan bir şey...
  2. AirRaid

YARDIM !!! MO'CREATURES SERVER KURMAK İSTİYORUM !!! :(

Beyler biz arkadaşlarla bir karar aldık Mo'Creatures server kurup oynayacağız.Fakat nasıl kurulacağını bilmiyoruz.Bir kaç server buldum fakat biz kendimiz oynamak istiyoruz.Fakat nasıl kurulacağını da bilmiyoruz.Lütfen yardım edin.Yardım eden kişiye ben de bir iyilikte bulunacağım. LÜTFEN...
  3. AirRaid

Parayla Minecraft Gift Code Alınır !!!

Evet yanlış duymadınız.Parayla gift code alınır.Ama sadece Avea mobil ödemeyle alabilirim.Ama en yüksek 30 TL'e alabilirim.Belki daha yükseğe de alabilirim.Ama 30 TL'den aşağı olursa sevinirim.Satacak olan varsa bana mesaj atsın Skype veriyim eklesin !
  4. AirRaid

Minecraft Filmi (oyuncu Ve Kameraman Aranır)

Minecraft'ta bir film çekmek istiyorum.Konusu şöyle olacak; Bir gün Steve ile arkadaşları Minecraft'ın sırlarını araştırmaya karar verirler.Bunun için Notch'u bulmaya karar verirler.Notch'un yerini tek bilen kişi ise Herobrine'dır.Herobrine eskiden köylere zarar veren bir insandı.Ama sonra...
  5. AirRaid

Minecraft Herobrine Araştırması (1.6.5'de)

Beyler ben iyice Minecraft'ı araştıracağım.Tabi bunu 1.6.5'te yapacağım.1.2.5 gibi versiyonlarda çok aradım.Bir kaç kere anlık olarak gördüm.Ama 1.6.5'de direk olarak görebiliyorsunuz.Şimdi araştıracağım.Eğer bulursam videoya çekip YouTube'a koyup burada da paylaşacağım.
  6. AirRaid

Airgamecraft - Hunger Games (6-12 Arası Kişiyle Oynanacaktır.oyuncu Aranır.)

Bu sitede inanılmaz bir şey yapmak istiyorum.Sıralamalı olarak Hunger Games oynamak... Katılmak için ; Oyundaki Adım : Gerçek İsmim : Hunger Games'i Ne Kadar İyi Tanıyorum : Skin resmim (Verebilirseniz [Zorunlu Değildir]) Bunları yazana özelden Hamachi Ağ Adı ve Server IP verilecektir. Oyun...
  7. AirRaid

Airgamecraft Videoları (minecraft Hakkında Videolar)

İlk Videomuz : http://youtu.be/dJtGOM_QO2Q Şu anda Mapler için trailerlar yapıyoruz.Map'inizi verin,trailerını yapalım ve tanınsın.Kısa süre içinde daha birçok çeşit video koyucağız. AirGameCraft
  8. AirRaid

Minecraft Oynayacak Var Mı ? (5 Kişi Falan)

Beyler benimle Minecraft oynayacak var mı ? Hunger Games olsun , Adventure Map , Survival , City , Village , Life Map ne isterseniz.Hunger Games ile Survival'ı birleştirerek te oynayabiliriz. Hunger Games & Survival Bir dünyada kaç kişi oynuyorsa herkes farklı yerlere dağılcak.Birbirini öldürmek...
  9. AirRaid

Builderlık Için Server Aranır

Beyler ben bir serverda builderlık yapmak istiyorum.Eski serverım kapandı.Bu yüzden çok sıkılıyorum.Şöyle 7/24 güncel özellikli bir serverda builderlık yapmak isterim.Şu anda bir map çalışmam var.Forumda da paylaştım.Şu an yapım aşamasında. ->...
  10. AirRaid

Airgamecraft Herobrine / Steve Adventure And Life Map (yapım Aşamasında)

Şu anda yapım aşamasında bulunan bir mapımı sizinle paylaşmak istedim.Daha bu map 1 haftaya zor biter.Çünkü dünyanın en iyi , en güzel ve en büyük mapi olmasini istiyorum.Yardım etmek isteyen arkadaşlar varsa konuya yazacakları mesajda skype adlarını yazsınlar.Eğer ortalıkta vermek...
  11. AirRaid

Minecraft Garip Resimler (hatalara Bakın)

Beyler daha bugün Herobrine üzerinde çok yoğunlaşmıştım.Kesin bugün garip bir şey olacak diyordum.10-20 dk önce falandı Minecraft oynarken karşıma bu 2 mob çıktı.2'si de Creeper'dı belli.Ama birinin skini içi boş bir şey , birinin skini ise domuz skiniydi.Hemen screenshotlarını aldım.İşte ; İçi...
  12. AirRaid

Minecraft 1.4.5 Için Mod Yapımcısı Aranır !!!

Minecraft 1.4.5 versionu için bir mod tasarlamayı düşünüyoruz.Mo'Creatures gibi bir mod.Fakat böyle modlar yapması zor.Mod yapımından iyi anlayan biri varsa bizle irtibat haline geçsin.Mod yapımını iyi bilecek ki süper bir mod ortaya çıkaralım.Bu çalışmadan bir çıkar sağlanmayacak.Sadece mod...
  13. AirRaid

Benimle Skype'dan Konuşarak Minecraft Oynamak İsteyen Var Mı ? (Kişi Sayısı 5'i Geçmesin)

Bir Hamachi Server üzerinden Skype ile konuşarak bir adventure map veya survival veya başka bir şey oynamak isteyen var mı ? Server'ı olmayanlar da söyleyebilir , benim serverım var.Benimkinde de oynayabiliriz.Sizinkinde de. Oynamak isteyener şunları yazsın ; Ben Oynamak İsterim ! Server IP ...
  14. AirRaid

Benimle Minecraft Oynamak İsteyen Var Mı ?

Benimle hem Skype'tan konuşarak hem video çekerek Minecraft oynamak isteyen varsa bu konuya ; Ben oynamak isterim deyip serverının ipsini , hamachi id sini versin.Hamachiden de Skype adını versin ve Minecraft oynamaya başlayalım.Bir de video çekelim. Aradığım düzey ; Her yaştan olur. Mikrofonlu...
  15. AirRaid

Adventure Map Yardım !!!

Beyler ben Adventure Map açtığımda serverde baslangıç yerinden başlamıyor.Mesela Hapishane mapi açtık.Hapishaneden başlamak yerine redstoneların dizili olduğu veya hiçbir şeyin olmadığı bir yerden başlatıyor.Nasıl başlangıçtan başlayacağız ? YARDIM EDİN !!!
  16. AirRaid

Minecraft Sound Pack Nasıl Değiştirilir ?

Arkadaşlar ben bazı Minecraft videoları izledim.Bazılarının kapı açma sesi zombi sesi falan farklı.Sordum Sound Pack kullanıyormuşlar.Ben kendime uygun bir tane buldum ama nasıl yükleyeceğim bilmiyorum.Texture Pack gibi bir dosyası da yok.Lütfen yardım edin !
  17. AirRaid

Yardım Minecraft Multiplaye İsim Değiştirme Nasıl Yapcam ? YARDIM EDİN

Beyler mesela ben bir servere giriyorum ama adım player olarak gözüküyor.Ne yapcam ?