Arama sonuçlarınız

1. RebeLKilleR

Tekkit server kurmak istiyorum ama yardım gerek :(

Arkadaşlar kardeşimle Tekkit oynamak istiyoruz beraber Hamachi'den fakat araştıra araştıra denedik bişeyler ama beceremedik. Launcher'ı, Server.jar'ı, bilmem neyi... 0'dan server kurabilecek babayiğit var mı ? Büyük sevap işlemiş olursunuz.. Skype: sercan.aydin8 Facebook...
  2. RebeLKilleR

Aynı Wi-Fi Ağında Tekkit Server Yardım :(

Merhaba arkadaşlar. Tekkit server ile ilgili problemim var! Aynı evde 2 laptop ile aynı Wi-fi ağına bağlandık. Tekkit... Server açıcaz. Dosyamız var fakat IP kısmına ne yazacağımızı bilmiyoruz. IP'siz server açılıyor ama nasıl giriş yapacağımızı bilmiyoruz.. :( Çok acil yardıma ihtiyacım...
  3. RebeLKilleR

Tekkit ya da Tekkit Lite için profesyonel birisini arıyorum!

Herkese Merhaba... Arkadaşlarımla Tekkit Lite ya da Tekkit Classic oynamak istiyorum. Fakat premium üye değilim onu belirteyim öncelikle. Launcher buldum. Server kurdum. Serveri açtım. Fakat bi hata aldım İngilizce olarak. Türkçe özetliyim hatayı. "Bu serverda oynamak için aşağıdaki modların...
  4. RebeLKilleR

Tekkit 1.2.5 Için Istiyorum. Bilen Varsa Yazsın Lütfen..

Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba. Büyük gibi görünen ama benim yorumumla küçük bi problemim var. Tekkit 1.2.5 serverı kurdum ve kardeşimle oynuyorum. Fakat premium üye değilim dolayısıyla cracked technicpack launcher indirdim bi tane. Launcherı normal açıp giriş yaptığımda crashed oluyo...
  5. RebeLKilleR

Sistem Gereksinimleri Konusunda Yardım Istiyorum Beyler Bayanlar :(

Öncelikle herkese Selamun Aleyküm. Arkadaşlar, Tekkit 1.2.5 server kurdum 3 ya da bezan 4 kişi oynuyoruz. Fakat Tekkit ve Tekkit serveri açıkken hiç bi şekilde kasmayan bilgisayarda internette surf bile yapamıyorum. Bu sorunun çözümü var mı? Eğer yoksa kasmaması için gereken sistem...
  6. RebeLKilleR

Minecraft Öğretmenleri'yle Öğrenin!!!

Merhaba millet! Minecraft Öğrenmek isteyenler için ben Gürcan. İkiz kardeşim Sercan ile Minecraft hakkında video çekmeye karar verdik. Ve başladık bile :) Takip etmek isteyenler Facebook üzerinden bize ulaşabilir, YouTube kanalımızı takip edebilirler! Let's Play Multi olarak başladık. Ben tek...
  7. RebeLKilleR

Minecraft Öğretmenleri

Merhaba millet! Ben Gürcan. İkiz kardeşim ile Minecraft hakkında video çekmeye karar verdik. Ve başladık bile :) Takip etmek isteyenler Facebook üzerinden bize ulaşabilir, YouTube kanalımızı takip edebilirler! Let's Play Multi olarak başladık. Ben tek olarak her türlü rehberi çekmeyi...
  8. RebeLKilleR

Tekkit Server Hatası :( ACİLL!!!

Merhaba arkadaşlar. Uzun bir süre yoktum :D Geri döndüm, ve bu sefer Minecraft değil, Tekkit üzerine sorular soracağım :/ Maalesef Server kurmakta büyük problem yaşşıyorum!.... Sorunum şu: java 7 yükledim. Premium üye değilim :D o yüzden crack li olarak Tekkit 3.0 yani 1.2.5 versiyonunu...
  9. RebeLKilleR

Server Denemesi için ekip lazım :)

Merhabalar. Benim adım Gürcan. Minecraft'te premium değilim. O kadar profesyonel de değilim :D Forumlarda, sitelerde vs.vs. gezerken bir bakıyorum, önüne gelen herkes bir server açmış, bir map yapmış.. Ya da ne bileyim.. Başkalarıyla paylaşacak birşeyleri var. Tabiiki Minecraft üzerinde :)...