Arama sonuçlarınız

1. bloodrudi

World Painter Yardım!!!!

Merhaba arkadaşlar konu yeri yanlışsa şimdiden özür diliyorum. Buraya koymamın sebebi en çok world painter ve world editle uğraşan kişiler burada olması . Neyse konumuza dönelim: World Painterda bir dünya oluşturup kendim bir ada yapınca kenarları bu şekilde gözüküyor bunu nasıl...
  2. bloodrudi

Minecraft Minez Projesiiiii

Merhaba arkadaşlar herkes server açıyor benim neden yok dedim aklıma oynadığım minez serveri geldi (maalesef premium) crackli arkadaşlarımızın oynayabilmesi için bir server açıyım dedim ama sıkıntılar: Map yok (şu anda mapi kendim yapmaya çalışıyorum) plugin yok (şahsen benim plugin hakkında...
  3. bloodrudi

Maxicraft

Yeni açılacak olan maxicraft serverimizin yemekhanesi ve item shopu (gelmek isteyenler simdiden bana söylesinler)
  4. bloodrudi

Haunted House

baya bir uğraştırdı daha bitmedi işte
  5. bloodrudi

sky island kesin bakınnn

evet arkadaşlar daha bitmedi ama bir sky island yapıyorum yaptıkça resim paylaşacağım
  6. bloodrudi

yardımm

arkadaşlar minecraft versionum 1.4.2 ama ocelot evcilleştiremiyorum balığı yiyor kalp çıkıyo ama tık yok :D
  7. bloodrudi

Hero League (PVP map)

çok uğraştırdı baya bi redstone kullandım :D şalterleri indirerek yaratıkları öldürüyoruz ve puan topluyoruz her yaratığın puanı var. ona göre lambalar yanıyor.
  8. bloodrudi

sizce bu nedir

belki konu yanlış yerde ama bu nedir survival oynarken buldum
  9. bloodrudi

pixelartlarım

Nasıl olmuş
  10. bloodrudi

İlk heykellerim

İlk defa heykel yaptım heykel konusunda acemiyim.Lütfen nasıl olduğunu söyleyin
  11. bloodrudi

yapıcağım japon ülkesinin surları

yapıcağım japon ülkesinin surları
  12. bloodrudi

İLK ADVENTURE MAPİMDEN GÖRÜNTÜLER

ilk dragon kalesini yapıyorum onun görüntüleri