Arama sonuçlarınız

1. Crasher44

Lütfen Bir Bakın

baya geçmiş ama söliyim :D yeni laptoplar 2 ekran kartı kullanır bir senin ekran kartın 2 kendi onboard ı sen onboardda giriyorsun minecraft ta değiştirmek gayet basit nvdiada masaüstüne sağtıkla Nvdia Denetim Masasına gel ve 3D ayarların yönetilmesi kısmına gel ordan program ayarlarına gelip...
  2. Crasher44

Nova Prospekt - Redstone Eğitim Araştırma...

Teşşekkürler ben bir süredir yoktum kusura bakmayın ilgilenemedim :D sbs bitti liseli olduk :D yenilerini yapacağım hatta şu an creativede oynadığım mapı paylaşmayı düşünüyorum isterseniz yaptığım yolu takip edin isterseniz kendiniz gezinip icatlarıma bakın ama bu mapta Copyright lar olacak...
  3. Crasher44

Oyuna eklenmesini istediğiniz şeyler?

Mantıklı sadece araba falan bozar çünkü bu minecraft yani biraz kendi malzamelerini kullanarak yapmalısın uçak yapana kadar canın çıkar eğer minecraft fizigine uygun olursa ama ne biliyim böyle pistonu koysan iron blokları dizsen ve sonunda bastığında uçağa dönüşen birşeyse Seems Legit ! :D
  4. Crasher44

Oyuna eklenmesini istediğiniz şeyler?

Mantıklı sadece araba falan bozar çünkü bu minecraft yani biraz kendi malzamelerini kullanarak yapmalısın uçak yapana kadar canın çıkar eğer minecraft fizigine uygun olursa ama ne biliyim böyle pistonu koysan iron blokları dizsen ve sonunda bastığında uçağa dönüşen birşeyse Seems Legit ! :D
  5. Crasher44

At, kuş, tavşan, hızlı ağaç kesme bu modları verebilcek var mı ?

tamam habire mesaj alıyorum daha yazmayın :D yolluyorum konu bitsin burda Skydaz İnstallerz Timber: http://www.skydaz.com/timber-mod-installer-for-minecraft-1-2-5/ Mo'creatures (skydazda yok bu): http://www.minecraftdl.com/mo-creatures-mod/
  6. Crasher44

sorun değil asıl sana geçmiş olsun... steamı kaldırmıyosa nasıl çalıışıyor acaba :D

sorun değil asıl sana geçmiş olsun... steamı kaldırmıyosa nasıl çalıışıyor acaba :D
  7. Crasher44

shakazar sen kimsin bu arada pm at :D Hepinize Teşekkürle İlginç Şeyler bölümündekiler minecraftpg5 in yapıtları adam gerçekten iyi şeyler bulmuş aslında onlarıda sırayla yapıcam ve koyucam çünkü gerçekten çok ilginçler
  8. Crasher44

At, kuş, tavşan, hızlı ağaç kesme bu modları verebilcek var mı ?

Direk söyleyeyim Mo'creatures Timber Mod bunları google amcaya söyle o sana 2 paket çıkarır :D
  9. Crasher44

We'r Dead Not Big Suprise :D

We'r Dead Not Big Suprise :D
  10. Crasher44

Ekliyorum...

Ekliyorum...
  11. Crasher44

4 Dakika farkla :D neyse Bir dahakine tamamlayıp açarım...
  12. Crasher44

Killing Floor,Sanctum,Portal 2,TeamFortress2 Oynanır siz yeterki gelin :D

Killing Floor,Sanctum,Portal 2,TeamFortress2 Oynanır siz yeterki gelin :D
  13. Crasher44

Merhaba Arkadaşlar. Bir aydır falan foruma giremiyordum bugün girdim ve böyle bir şekilde giriş yapayım dedim. Bildiğiniz (yada Bilmediğiniz) gibi ben Nova Propekt takımındayım. şu an takım için hazırladığım Redstone Merkezini size sunuyorum. Bu merkezde ilginizi çekecek olaylar belkide sizin...
  14. Crasher44

CTRL + V

Run Bi*ch Run!!!! (sansurledim :D)
  15. Crasher44

HEROBRINE yi Gören tanıyann acil beyler..

Batus kimse cahil değil herobrineyi biliyoruz ama hiçbirzaman gerçek olmadı ve olmayacak ama hikaye çok güzel olmuş gerisini getir hatta hikayeyle ilgili bir Konu açsalar iyi olurdu
  16. Crasher44

Forumu Artık Temizleseniz Diyorum İsyan Etcem Valla !!

Forumu Artık Temizleseniz Diyorum İsyan Etcem Valla !!
  17. Crasher44

Repliğimi çalmış >_>

Repliğimi çalmış >_>
  18. Crasher44

CTRL + V

compurix tr çalmayalım resmi lütfen :D
  19. Crasher44

Forum Elden Gidiyor !!!

Forum Elden Gidiyor !!!
  20. Crasher44

Gmod,Portal2,TeamFortress2,Minecraft itinayla oynanır.!!!!!!!

Gmod,Portal2,TeamFortress2,Minecraft itinayla oynanır.!!!!!!!
  21. Crasher44

I used to rule the world Chunks would load when I gave the word Now every night I go stow away...

I used to rule the world Chunks would load when I gave the word Now every night I go stow away Hide from the mobs I used to slay
  22. Crasher44

Yigit hoşgeldin forumada bu kadar flood yaparsan sana by by diyeceğiz gibime geliyor.(oopsss...

Yigit hoşgeldin forumada bu kadar flood yaparsan sana by by diyeceğiz gibime geliyor.(oopsss görmemişim The 9 Yaşındaki kişilik)
  23. Crasher44

''İs Anyone There....''

''İs Anyone There....''
  24. Crasher44

Karakterler niye az sezonunu açıyorum :D mesela şimdi 84 karakter kaldı ama ben hiç sorun...

Karakterler niye az sezonunu açıyorum :D mesela şimdi 84 karakter kaldı ama ben hiç sorun ediyomuyum hayır,şimdi karakterleri bitircem 54321
  25. Crasher44

Evanescence-End of Dream

Evanescence-End of Dream