Arama sonuçlarınız

1. Systemtr

Minecraft PE satın alma

Anladım teşekkürler, konu kilit.
  2. Systemtr

Minecraft PE satın alma

Multi seçeneği mevcut mu?
  3. Systemtr

Minecraft PE satın alma

Beyler kutu apk ile orj. Arasındaki fark nedir?
  4. Systemtr

Minecraft PE satın alma

Yani bir daha para vereceğim oyle mi? Saçmalığa bak.
  5. Systemtr

Minecraft PE satın alma

Merhaba arkadaşlar benim minecraft hesabım orjinal peyi tekrarmi almak zorundayım?
  6. Systemtr

Yeni Ev Denemem | Başlangıç

BdcraftPardon, realcraft.Realcraft.
  7. Systemtr

Adventure Map Arıyorum?

Sürüm 1.7.2 arıyorum üstelik bu harita 1.5 için ve tek kişilik oynanmıyor şu anda internetim olmadığı için single arıyorum.
  8. Systemtr

Adventure Map Arıyorum?

Merhaba arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi survival tarzı görevli bir adventure map arıyorum ingilizcem pek iyi değil o yüzden Türjçe olursa çok sevinirim!
  9. Systemtr

Olabilir, deneyeceğim teşekkürler.
  10. Systemtr

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim dediğim gibi önerilerinizi dikkate alacağım. Bu arada modlar; Mo'Furniture , Bibliocraft bunları kullanıyorum hatırladığim kadarıyla değilse bakıp yollayabilirim, tekrar teşekkürler.
  11. Systemtr

Anladım yeni başladım zaten önerilerini dikkate alacağım teşekkürler.
  12. Systemtr

Merhaba arkadaşlar size yeni yapmaya başladığım evi göstermek istiyorum ve yorumlarınızı bekliyorum. ( Nereye ne yapmalıyım, ne nerde kötü belirtiniz lütfen. ) Resimler; Evin iç görüntüleri; Dış tarafa yaptığım ağaç ev ve saçma bir şey;
  13. Systemtr

Minecraft Forge API

Benim minecraftta forge yüklü fakat apiyi bulamadım api nedir? Ne işe yarar yani anlamadım onu sormak istemiştim.
  14. Systemtr

Minecraft Forge API

Başka yolu var mı?
  15. Systemtr

Minecraft Forge API

Minecraft forge ile api arasındaki fark nedir? Bilgisayarımda forge yüklü fakat internetim yok internetsiz kurmam mümkünmü ?
  16. Systemtr

Minecraft Pocket Edition

Her hangi bir sunucu listesdi varmi peki
  17. Systemtr

Minecraft Pocket Edition

Başlıktada belirttiğim gibi pocket ile normal sunuculara bağlanmak mümkün mü?
  18. Systemtr

Minecraft hd resource pack arıyorum

Flowshd ve modernhd var biraz daha iyisini arıyorum dediklerine bakıcam
  19. Systemtr

Minecraft hd resource pack arıyorum

Arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi benim pc shader kaldirmiyor ama böyle oyuna ilgimi arttıracak bir şey arıyorum sürüm 1.7.2
  20. Systemtr

Minecraft Shader?

Merhaba arkadaşlar ben seus shader yukledim fakat ekran kartim kaldirmadi bilgisayar özelliklerime göre bir shader bulabilirmiyim? RAM: 1 Ekran Kartı: 1 Ati Radeon x1650 Series İşlemci: İntel Core 2 - 2.00 GHz
  21. Systemtr

İnternetsiz minecraft yüklemek?

KOnu kilit
  22. Systemtr

minecraft forge hatası

Teşekkürler konu kilit.
  23. Systemtr

minecraft forge hatası

Glsl shader yukledimde sikintisiz olmasi icin forgenin hangi surumunu indirmeliyim
  24. Systemtr

minecraft forge hatası

Merhaba arkadaslar ben forge yükledim fakat playe basıyorum tekrar launchere dönüyor?
  25. Systemtr

İnternetsiz minecraft yüklemek?

Biri atarsa cok sevinirimYa ben tabletteyimde harfler gözükmüyor biri şunun indirme linkini atabilirmi? www.mediafire.com/download/x0d8ddjv4ctidc0/Golden+Players+ShaderPack.rar